A 284 – Strach – 2005-01-12 20:09:46


Mam strach z toho, ze mam strach. Neviem, ci je opodstatneny a mojim jedinym cielom je dovychovavat syna do dospelosti. Velmi by som chcela byt zdrava, aby sa mi to podarilo.

Saša Pueblo – Strach – 2005-01-12 20:10:37


Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vašej psychiky. Celkovo je váš strach opodstatnený a je v súčasnej dobe namieste. Váš strach je váš priateľ, ktorý vám pomáha, aby ste problémy riešili. Vy sa o to snažíte. Využite rozumné obavy na to, aby ste svoju budúcnosť zabezpečili lepšie.

Zdravotný stav: nachádzam rôzne disharmonické stavy. Odporúčam, aby ste si dali vypracovať aj zdravotnú diagnostiku, aby som mohol zistiť podrobnosti.

Psychický stav: aurický obal je iba mierne vyosený od vášho fyzického tela. Naznačuje iba mierne psychické problémy. Charakterizuje to obrázok nekľudu a nepokoja. Strach je skôr o budúcnosť, ako o prítomnosť. Silne na vás vplývajú prudké zmeny v spoločnosti.

Povaha
Ste silne hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá vytvára chaos a zmätok. Nedokáže sa koncentrovať na drobnosti. Neporiadok vo vnútri mysle. Treba pestovať kľud a pohodu.

Sexualita povahy
Je indického charakteru a ide v línii čelo, krk, hruď, brucho, podbrušie. Charakterizuje to obrázok osoby zaujatej svojím ja a sama sebou. Osoba, ktorá sa má rada.

Pred narodením
Počas tehotenstva si matka dopriala všetko, bola rozmaznávaná a mala plno lásky, ktorú na vás prenášala. No nevytvorila si k vám silné puto. Vznikla neistota, komu máte lásku opätovať. Neistota a strach, či dávate dosť a tomu pravému. Dezorientácia v živote. Chýba pevný bod matky a jej silnej lásky.

Sexuálne centrum
Je v podbruší a naznačuje na klasicky ženskú povahu, domácnosť a deti. No niekde v podvedomí je aj nechuť byť matkou a túžba sebalásky. Dokážete to ovládať. Narcistické sklony mať sa moc rada a očakávať od okolia, že sa o vás postará. Spoliehajte sa radšej na vlastné sily.

Astrológia sudičky
Skúmam neurónové oblasti mozočku. Nachádzam tu silné sexuálne predstavy a na konci predstavu zvodnej ženy, ktorá si vychutnáva svoju ženskosť. Silná zamilovanosť do seba.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry veľkého mozgu. Objavujú sa obrazy sexuálne a neuspokojenosť tejto stránky vášho života.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Naznačuje na budúce udalosti. Ste pod vplyvom planéty Slnko so silnými náboženskými prvkami, znamenie Lev. Dokážete lásku a nehu prijímať, ale nie dávať. Nerovnováha v živote. Partnerské vzťahy zomierajú od bezodnosti vašich potrieb po matkinej láske.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové spomienky. Vaše sny sú silne erotické a deštruujú váš zdravotný stav. Snažíte sa odolávať svojej sexuálnej sile. Silné sexuálne energie, ktoré negatívne pôsobia na zdravie a osud. Nezvládnuté sexuálne podvedomie.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš osud. Angličan, cestovateľ po Indii. Pohltila ho indická tantra a ezoterika. Silný vplyv vo vašej psychike.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše najhlbšie city počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na všetko indické. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: na fantázie o láske.

Duchovná úroveň
Je až moc prehnaná. Etika a morálka sú u vás na prvom mieste.

Joga osud
Naznačuje na riešenie zdravotných problémov, ktoré sa skrývajú vo vás.

Saša Pueblo

Saša Pueblo – Strach – 2005-01-29 16:07:59


Pri diagnostikovaní na diaľku som objavil výrony bioenergie z detskej žľazy do oblasti dvanástorníka. Ide o astmatické stavy. Treba tento stav zrušiť. Môžu hroziť nepríjemnosti s dvanástorníkom alebo iným orgánom.

Diagnostika Silva objekty: geometrický objekt sa objavuje v oblasti srdca.

Diagnostika reiki bioenergia: obličky zosávajú bioenergiu do seba. Hrubé črevá produkujú príliš veľa bioenergie. Svaly sú značne pasívne.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo nechce obkresľovať pľúca, srdce, pečeň, slezinu a obličky. Disharmonické stavy.

Diagnostika Silva údržba: vnútri vo vás to vyzerá ako v ošarpanom dome, o ktorý sa bývajúci nestarajú. Treba sa viac starať o svoje zdravie.

Diagnostika automatickou kresbou: hrubý čierny pás ide cez dvanástorník. Zdravotný stav treba brať vážne.

Diagnostika rezonanciami: odhaľuje disharmóniu až chorobnosť dvanástorníka a časti tenkých čriev.

Diagnostika echolokačná: poukazuje znovu na oblasť dvanástorníka a rizikovosť v tejto oblasti.

Diagnostika astrálna: naznačuje, že príčinou sú astmatické stavy z detskej žľazy pri hrudnej kosti. Idú z nej energetické lúče na orgány v tele. Teraz je silné energetické pole nasmerované práve do oblasti tenkých čriev. Treba zastaviť tento tok bioenergií.

Diagnostika totemovým zvieraťom: hryzie oblasť detstkej žľazy.

Diagnostika aurického vyžarovania: detská žľaza.

Diagnostika vnútorným hlasom: detská žľaza.

Diagnostika najhoršieho miesta: detská žľaza.

Diagnostika tarotovou kartou: objavuje sa karta s postavou, ktorá drží vlajku. Týchto postáv je aspoň 70. Takáto postava sa zjavuje u astmatikov.

Saša Pueblo

Pridaj komentár