Nedarí sa mi. Ani po materiálnej stránke, ani po duchovnej. Za posledný rok som zaznamenal viacero neúspechov alebo inak povedané negatívnych zmien. Toto všetko má dopad na môj partnerský vzťah a moju psychiku. Skrývam sa v alkohole dosť často. Depresia, ktorú nemám silu liečiť s odborníkom, lebo nevidím zmysel…

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na Vaše podvedomie. Nemyslím si, že alkohol je iba frajerstvo, ale liek, ako sa vysporiadať so svojimi psychickými problémami. No tento postup ničí váš osud a nič sa nerieši. Lepšie by bolo venovať sa joge.

Zdravotný stav
Celkovo zosávate vlastné bioenergie a problémová oblasť je mozoček. Totemové zviera by ho vyhrýzlo a zahrabalo do zeme.

Psychický stav
Aurický obal je už značne vzdialený od fyzického tela. Z hľadiska psychického potrebujete pomoc odborníka.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby a tak, ako ste napísali, alkohol. Keď nie je alkohol, tak máte pocit, že svet vás ide zdevastovať a ničiť. Alkohol vás akože lieči a dostáva do stavu pohody.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine. Hovoríme o tzv. detskej sexualite a určitom stupni nezodpovednosti a chápania sveta ako veľkej hry. Obavy, ako vás všetko ničí a devastuje. Neustále pocity z detstva, že vám ubližujú a ponižujú vás. Problémové detstvo.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku. Charakterizujú to obrázky osôb, ktoré sú ponižované a na konci postava osoby, ktorá to nechce vidieť a vnímať, preto ten alkohol.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Všade abnormálny strach, že vás zničia a zabijú. Alkohol vám dáva silu zvládnuť to. No je to nesprávne zvolená terapia. Síce to teraz pomáha, ale zničí vám to život.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Všade predstavy deštrukcie a alkohol to drží na uzde.

Astrológia anjelov
Osudovo sú sily šťastia v podobe anjelov ničené a devastované. Niekto z blízkej rodiny vás nemá rád a chce, aby ste zle dopadli.

Snová astrológia
Skúmam snové procesy v podvedomí. Keď sa blíži deštrukcia a zlo, tak všade plno alkoholu. Všetko sa zrazu zmení na šťastie. No to je fatamorgána. Vplýva to na denné vedomie a snahu riešiť to práve alkoholom.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na terajší spôsob života. V rode veľa mužských osôb, ktoré podľahli alkoholu. Zničili život sebe aj iným.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva. Celková vzrušivosť: alkohol. Povrchová vzrušivosť: alkohol a ženy. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Citová vzrušivosť: nekomentujem. Celkovo problémové sexuálne podvedomie.

Traumatická udalosť
Pri vašej osobe čierna veľká kocka. Naznačuje na traumu z muža, možno otec, ktorého vzor ste nasledovali. Skúste sa podobať niekomu inému.

Duchovná úroveň
Morálka a etika sú extrémne prehnané a treba to dostať do normálu. Takú morálku a etiku majú svätí muži.

Hviezdy, osud
Odložiť fľašu a zvládnuť svoje vnútorné problémy jogínskymi meditáciami. Programovanie a želajte si iný osud. Čo si želáte, to sa bude diať.

Pridaj komentár