Mojich problémov je viac, tým, že mám sedavú prácu mávam bolesti na ľavej strane sedacieho svalu, pravé koleno ma bolí pri pohybe. Myslím si, že tieto problémy mám z nadváhy. Síce sa nestravujem pravidelne, mám len jedno jedlo denne – obed, občas raňajky. Neprejedám sa! Športujem, ale váha sa mi nezmenila. Rada by som vedela, kde robím chybu a kde je problém, prečo nemôžem schudnúť?

Pri diagnostikovaní som v tele nenašiel žiadne poškodenie. Všetko je v poriadku. Teda problém obezity bude psychický. Vzniká v snovom procese, kde musíte kŕmiť sumo božstvo a cítite sa slabá. Cez deň potom musíte jesť. Teda problém obezity patrí do rúk terapeuta a psychiatra.

Diagnostika kyvadlom: nenachádzam žiadne choré alebo poškodené miesta.

Diagnostika psyché: aurický obal je až príliš vzdialený od fyzického tela. Teda destabilizovaný psychický stav, ktorý vyžaduje pozornosť terapeuta. Tento stav možno považovať za základ vašich problémov s obezitou.

Diagnostika hormonálna sústava: v poriadku.

Diagnostika autopilota: neurónové oblasti tela sú nastavené na prijímanie veľkého množstva potravy. Cítiť závislosť na potravinách a strach, že sa vám neujde jedlo. Jedením umelo stabilizujete oslabenú psychiku. Treba riešiť terapiami a nie jedlom.

Povaha: dlhodobo ste usadená v strednom mozgu, odtiaľ ide spojka do ústnej dutiny, kde sídli hysterická povaha. Charakterizuje to obrázok zámeny liečiv za jedlo. Keď ste najedená, tak máte stabilnú psychiku.

Astrológia veľkého mozgu: skúmam neuróny veľkého mozgu. Sú tu obrázky zvieraťa, ktoré pojedá všetko, čo sa dá zjesť.

Astrológia mozočku: sú tu postavy tučných ľudí a na konci postava japonského sumo bojovníka.

Astrológia stredného mozgu: obrovská tučná postava, ktorá veští cez potraviny, ktoré potom zje.

Astrológia miechy: sú tu schémy deštruktívneho osudu zavalené zásobami jedla.

Astrológia brušného mozgu: skúmam neuróny v stene čriev. Všetky neuróny sú prepojené a nastavené na jedlo. Psychická porucha, stále impulzy jesť.

Astrológia ganglií: jedine sa snažia, aby sa prebytočné živiny odvádzali do tukových zložiek.

Astrológia snová: v snoch je postava, ktorú musíte neustále živiť ako svoje božstvo a potom ste vy hladná a slabá. Počas dňa to musíte dohnať, aby vám snové božstvo všetko nezjedlo.

Sexuálne podvedomie: Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na jedlo v ústach. Povrchová vzrušivosť: na dotyk jazyka na jedlo. Pohlavná vzrušivosť: jedlo. Celková porucha psychiky v tejto oblasti.

Pridaj komentár