Svet kmitá. Makrokozmos planét. Mikrokozmos častíc. Všetko cvičíme zo spomienok. Ego zo spomienok uložených v pamäti mozgu. Druhy vedomia. Vedomie šedej kôry veľkého mozgu. Vedomie stredného mozgu. Vedomie mozočku. Vedomie miechy. Vedomie brušného mozgu. Vedomie ganglií.

Vedomie kozmického priestoru ako u kozmonautov, ktorí strávili na obežnej dráhe niekoľko týždňov. Vedomie Mesiaca. Kozmonauti, ktorí boli na Mesiaci. Vedomie planéty Zem. Vedomie planéty Slnko. Vedomie planéty Merkúr. Vedomie planéty Venuša. Vedomie planéty Mars. Vedomie planéty Neptún. Vedomie planéty Saturn. Vedomie planéty Urán. Vedomie planéty Pluto.

Vedomie asi 80. súhvezdí. Homérova grécka ezoterika súhvezdí. Vedomie iných galaxií v súhvezdiach. Aurická ezoterika viazaná na jednotlivé vedomia. Tento zápis z nácviku vedomí si nájdete v MP3 podobe pod Nahrávkami.

Konečne donáša nácvik Silva ezoteriky neurónov svoje plody. Silva ezoterika je vlastne založená na prieniku do neurónových oblastí veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, brušného mozgu a ganglií. Ide vlastne aj o určité roviny duchovného rastu.

Do neurónových oblastí prenikáme z dôvodu liečby chorobných stavov, z dôvodu psychických stavov a z dôvodu šťastného osudu. No do neurónových oblastí môžeme prenikať aj z dôvodu duchovného rastu. Otvorenia jednotlivých druhov vedomia a spoznania toho, čo umožňuje toto vedomie, čo jednotlivé vedomia skrývajú.

Do neurónových oblastí prenikáme tým, že sme optimisticky naladení a svoje neuróny oblbujeme tak, ako sa len dá. Každé klamstvo je dobré, len aby ste prenikli do neurónových oblastí. Do neurónových oblastí prenikáme na základe spomienok uložených v mozgu. Nekoncentrujeme sa do jednotlivých oblastí neurónov fyzicky, ale koncentrujeme sa jemne na spomienky v neurónových oblastiach. Spomíname si iba matne a na spomienky sa koncentrujeme čo najslabšie. Tak isto si spomenieme zo spomienok, ako sme to cvičili minule a tiež použijeme predstavu zo spomienok na miesto, kde má predstava preniknúť.

Zo spomienok si predstavujeme rôzne druhy blikajúcich svetiel a k tomu si predstavujeme orgány. Koncentrácia výhradne na šedú kôru veľkého mozgu, kde sa tvoria spomienky. Spomienky na rôzne druhy zvuku a prienik do organizmu. Koncentrácia na vibrujúce zariadenia v spomienkach.

Prenikáme do jednotlivých oblastí s neurónmi. Každý prienik začína ako spomienka na neurónové oblasti, kde sú uložené jednotlivé vedomia.

Každé vedomie má svoju aurickú podobu. Vedomie šedej kôry veľkého mozgu vzniká hlavne po prežití klinickej smrti. To je prestať dýchať aspoň 6 minút. Koncentrácia zo spomienok a aurický obal sa podobá helme pretekára motoriek, ibaže je akoby sklenená a plná energií. V tele sa aura prejavuje ako 6 sklenených platní 50 x 30 cm.

Vedomie stredného mozgu sa v aurickej podobe prejavuje ako aurický obal okolo fyzického tela hrubý asi 5 cm. Stredný mozog si predstavujete v strede hlavy ako pozdĺžne rozrezané vajíčko. Je tu uložené klasické ľudské vedomie dnešných ľudí.

Potom je tu vedomie mozočku. Mozoček si predstavujete ako rozrezanú tenisovú loptičku na polovicu. Je uložený pod zadným zrakovým mozgom. Ide o vedomie špecifické pre židovských ezoterikov. V aurickej podobe sa prejavuje ako drobné lúče slnka idúce z mozočku na povrch tela.

Vedomie miechy je uložené v chrbtici od hlavy až po kostrč. Ide o vedomie prírodných ľudí a šamanov. Aurický obal je okolo tela zväčšený na pol až jeden meter.

Vedomie brušného mozgu je uložené ako špendlíkové hlavičky v hrubých a tenkých črevách. Ide o vedomie dnešných cicavcov. Aurický obal je okolo tela si 10 cm a z neho idú energetické hrubé lúče okolo celého tela.

Potom je tu vedomie ganglií, ktoré sú pri každom orgáne tela. Auricky sa každý neurón prejavuje ako sklenená futbalová lopta.

Potom tu máme sériu vedomí spojených s opustením planéty Zem. Ide o vedomie kozmonautov, kde sa všetky neuróny pozmenia a vytvoria z každého orgánu jednu planétu. Meditujúci majú pocit, že ich orgány sa rozbehli do kozmu a vrátili sa ako orgány tela. Meditujúci majú pocit, že sa túlajú v labyrintoch krétskej kultúry. Iní majú pocit, že každý orgán sa stal ich kópiou. Sústredíte sa na mozog a máte pocit, že ste sa stali so všetkými spomienkami svojím vlastným srdcom. Potom máte pocit, že ste sa stali svojím srdcom, ale aj pľúcami. V každom orgáne máte pocit, že v ňom máte svoje identické dvojča. Meditujúci využili aj fotky kozmonautov, aby sa uviedli do vedomia kozmonautov a pozmenili všetky spoje v neurónoch.

Potom sme precvičovali vedomie Zeme. Vsugerovali sme si, že sme sa narodili v kozmickom priestore a prvýkrát sa dostávame pod vplyv planéty Zem. Vnútro sa plní zvieratami, rastlinami a ľuďmi. Všetko máme radi a všetko milujeme. Sme v každej časti tela šťastní.

Nakoniec sme si prezerali planéty slnečnej sústavy, súhvezdia našej Galaxie a galaxie v súhvezdiach okolo našej Zeme.

Pridaj komentár