Pôvodne som hľadal pravdu o Bohu v kresťanstve ideológii, skúmal som podrobne Bibliu. Bol som sklamaný tým, že som poznal, že nie je neomylným zdrojom „pravdy“ . Pred cca 2 rokmi som sa dostal k prvej ezoterickej knihe – Hovory s Bohom. Prečítal som mnoho kníh duchovného zamerania. Začal som aj s meditáciami uvedomením si, že potrebujem konať niečo praktické pre svoj duchovný vývoj.

Vešteckými technikami som nahliadol do vášho povedomia. Sú v ňom náboženské vplyvy vašich predkov, ktoré sú silno aktivizované a blokujú vám cestu do vnútra Božieho srdca. Skúste prečítať, pochopiť a otvoriť si cestu k Bohu ešte intenzívnejšie ako doteraz.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela a to dlhodobo. Možno hovoriť o stabilnom psychickom stave.

Povaha
Je epilepticko-schizofrenická. Nervový vzruch je z hľadiska psychického usadený na povrchu šedej kôry temenného mozgu a na zadnom zrakovom mozgu. Bežne býva usadený v nervstve temenného mozgu a v mozočku. Máte vedomie šedej kôry veľkého mozgu. Takíto ľudia sú v živote úspešnejší a majú bližšie k náboženstvu a duchovným veciam. Charakterizujú to obrázky náboženského charakteru. Ide o obrázok bytosti bieleho charakteru so symbolom srdca v hrudnej čiare. V pozadí biele vyžarované svetlo. Ďalší obrázok je postava blúdiaceho mnícha, ktorý hľadá duchovné tajomstvá.

Sexualita povahy
Je typicky európska a uložená v temennej oblasti. V experimentálnej psychológii sa nazýva inkvizítorská sexualita. Takéto osoby pri sexe potrebujú partnera láskavo týrať, napríklad aj slovne. Charakterizuje to obrázok láskavej osoby, ktorá vie byť k ženskému pohlaviu prísna v rámci potrebnosti. Všetko v norme.

Pred narodením
Na podvedomej úrovni už počas tehotenstva cítiť v plode náboženské vplyvy. Postava bieleho muža s knihou a všade biele svetlo.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v oblasti veľkého mozgu. Ide o klasicky mužské centrum charakterizované chuťou niečo dosiahnuť, niečo znamenať. Vyjadruje to obrázok osoby, ktorá niečo hľadá a nevie to nájsť. Ide o hľadanie hlbšieho poznania života.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku v zadnej časti hlavy. Postavy náboženského charakteru, ktoré v rukách držia náboženské relikvie: knihu, kalich, monštranciu a pod. Na konci postava kňaza. Pokiaľ žijete náboženským životom, tak žijete v súlade s poslaním vo vašom živote. Typické podvedomie u nábožensky orientovaných teológov.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Skrývajú problémy a trápenia dotyčnej osoby. Charakterizuje to hnev na konzumné a dogmatické chápanie Božích vecí a hľadanie niečo viac.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Sú tu uložené určité osudovosti človeka. Nachádzam tu postavu bieleho muža, v ruke knižka a v hrudi tvar srdca. Postava sa vynára z ganglií v oblasti temenného mozgu. Ganglie sú v tejto oblasti dve o veľkosti nechta na palci. Ganglie majú na niektorých miestach poškodené bunky. Z toho miesta sa vynára a stráca postava muža s bielym svetlom. Keby vychádzala z amigdaly, to je mikrožľaza medzi hypofýzou a epifýzou, tak by mala zlaté žiarenie. Možno hovoriť, že máte v sebe otvorenú živú Božiu prítomnosť tak, ako to mali náboženskí svätci. Vchádza do tejto oblasti a nedovoľuje, aby ste rozvinuli svoje duchovné schopnosti naplno. Prekrýva astrologickú schému Bohorodičky a množstvo pravoslávnych znakov. Sťahuje vás do samoty a utrpenia. Nie zrovna priaznivé blokácie.

Astrológia miechy
Skúmam neuróny miechy. Svet anjelov a šťastného osudu je blokovaný, biela postava z ganglií sa snaží uzavrieť vás aj týmto systémom do samoty.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách tenkých a hrubých čriev. Všetko je vyhasnuté a bez aktivít. Naznačuje to na nedostatok životnej sily zvládať toho v živote viac.

Astrológia ganglií
Skúmam drobné ganglie okolo orgánov v tele. Sú otvorené a duchovne aktívne, ale biela postava všetko drží pod kontrolou. Nedovoľuje duchovný rast.

Snová astrológia
Aj sem vstupuje vplyv z veľkých ganglií a ničí všetky vaše ezoterické poznatky duchovného charakteru.

Rodová karma
V rode mníška z prísnej rehole, kde sa mučili a týrali. Odtiaľto funguje aj biela postava s knihou a srdcom v hrudi. Vznikla nekonečným odriekaním modlitieb nad obrázkom svätca. Ide o určitú formu oživenia informačného poľa mŕtvej osoby. Špeciálna forma reinkarnačného pochodu. Teda určitý špiritizmus. Táto postava bráni v rozvinutí bieleho svetla Bohorodičky, ktorá je láskavá a umožňuje duchovný rast. Mníška nemala rada pravoslávie. Skúste si to uvedomiť a roztvoriť to, čo je vo vás to vaše. Uvedomiť si to a v gangliách temenného mozgu nájsť a oslobodiť postavu matky Bohorodičky, ktorá vám otvorí duchovné obzory.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na ženy. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo. Pohlavná vzrušivosť: na ženské orgány. Citová vzrušivosť: k nábožensky ladeným ženám. Podvedomie vhodné na vytvorenie dobrých partnerských vzťahov.

Duchovná úroveň
Morálka a etika je až príliš rozvinutá. Okolie ju môže zneužívať. Vhodné je naučiť sa ju kontrolovať.

Hviezdy, osud
Spočíva v lone pravoslávnej cirkvi a otvorenia tohto faktoru vo vás. Je blokovaný inými mechanizmami.

Pridaj komentár