Poznáme sa s partnerom 8 rokov, mali sme vo vzťahu už veľké problémy, a vo februári tohto roku sme sa rozišli, ale po mesiaci sme sa dali zase dohromady, pretože partner veľmi chcel, aby som sa vrátila. Bohužiaľ náš vzťah sa nezmenil k lepšiemu a neviem, či sa mám rozhodnúť zostať s ním alebo odísť.

Rád by som vám napísal, že vo vašom vzťahu je láska a city. Bohužiaľ, nie je to tak. Spájajú vás iba osobné záujmy, nie láska. Skúste nájsť v sebe silu na osobnú zmenu a naplniť svoj život láskou, nielen peniazmi.

Zdravotný stav ona
Celkovo v poriadku. Vnímam určitú disharmóniu v oblasti hormonálnych žliaz, kde sú trvalo poškodené bunky. Treba na tieto oblasti viac pamätať a užívať prírodné hormonálne lieky alebo vhodnejšiu antikoncepciu.

Zdravotný stav on
Mal by sa zaujímať o celú nervovú sústavu a hlavne stav miechy v chrbtici. Má tu disharmonické stavy. Tiež má nestabilnú imunitu. Na stupnici od 1(zdravie) po 10 (choroba) má číslo 7, teda už určité riziko pre organizmus.

Psychický stav ona
Aurický obal je vzdialený od fyzického tela a nemožno hovoriť o stabilnom psychickom stave.

Psychický stav on
Aurický obal je pevne ukotvený okolo fyzického tela. Psychický stav je dobrý.

Povaha ona
Je hysterická povaha, ktorá sa ťažko vyzná v ľuďoch. Energetický vzruch je usadený v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá vníma svet, ako keby bola obor a ostatní blchy. Treba zastabilizovať normálne vnímanie sveta. Terapie vhodné.

Povaha on
Je epileptická povaha energeticky usadená v temennom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce žiť sama. Má rád kamarátov, ale aj samotu.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na peniaze. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Citová vzrušivosť: bohatstvo.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na autá. Pohlavná vzrušivosť: pretekanie na autách. Citová vzrušivosť: autá, ženy, sex.

Obidvaja nemáte predpoklady vytvoriť hlbšie citové väzby s druhým pohlavím.

Akí ste ľudia
Ona – aura je okrúhla, celkovo pozitívne ladená osoba.
On – príliš silne negatívne ladená osoba.

Láska
Nie ste do seba zamilovaní. Ide o peniaze a splnenie určitých chúťok.

Aký je terajší stav
Hneď od začiatku je stav narušený a disharmonický. Nejde vám o lásku, ale o niečo iné.

Akú má predstavu o vzťahu
Ona- nesiete si so sebou predstavu deštrukcie partnerských vzťahov a deštrukciu partnera.
On – má predstavu, že ho máte milovať a on môže byť deštruktívny.

Pridaj komentár