A 264 – Nespokojnosť, strach, depresie – 2004-12-08 11:52:34


Trápi ma náladovosť, depresie, nespokojnosť sama so sebou, nedostatok energie, pocit zbytočnosti na tomto svete, mám pocit akoby som umrela, akoby som len prežívala deň za dňom, neschopnosť zaradiť sa do spoločnosti, strach z budúcnosti, strach z katastrof, strach z nepoznaného, neovládateľného. Pomôžte mi nájsť zmysel života a nezaoberať sa sama sebou, neľutovať sa stále.

Saša Pueblo – Nespokojnosť, strach, depresie – 2004-12-08 11:53:35


 

Pri vešteckom skúmaní vášho fyzického tela som nenašiel vážne zdravotné problémy. Keď som začal skúmať psychiku a hlavne hlboké podvedomie, objavil som príliš aktivované vedomie prírodného človeka. Ľudské štandardy sú značne oslabené alebo poškodené a život v civilizovanom svete je pre vás problémom a traumou, ktorá vyvoláva depresie. Bolo by vhodné, keby ste sa venovali šamanizmu, študovali a praktizovali aj fyzicky šamanizmus. Tým by ste ovládli zvieracie správanie v sebe. Podrobnejšie nájdete v Šaman sekcii a Či kung sekcii. Máte dve možnosti: buď nácvik šamanizmu, alebo postupne psychiatria a tabletky. Želám vám šamanizmus.

Zdravotný stav
Nenachádzam žiadne vážnejšie zdravotné problémy. Všetko je v norme.

Psychický stav
Aurický obal okolo fyzického tela je silne odpojený a rotuje v priestore. To naznačuje na psychické problémy.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je pripravená zničiť čokoľvek kedykoľvek.

Sexualita povahy
Je klasicky európska usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je agresívna a útočná pod vplyvom zvieracích pudov.

Sexuálne centrum
Je v hlave a naznačuje na mužskú psychiku. Niečo znamenať, niečo dosiahnuť. Žena v nohaviciach. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si razí cestu životom hlava-nehlava. Málo myslíte a ste príliš agresívna a útočná.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Je tu veľa obrazov agresívnych zvierat a zvieracia útočnosť. Nekontrolovateľnosť konania a určité zvieracie správanie.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Naznačujú na problém medzi zvieraťom a človekom, nestabilnosť psychiky. Plávate zo stavu prírodného človeka až zvieraťa do stavu rozumného človeka. Celková problémovosť.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Nachádza sa tu prázdno a poškodené neuróny. Zvierací svet všade straší. Fantómové bolesti. Nechuť žiť ako človek a žiť ako prírodný človek. Rizikovosť.

Snová astrológia
V snoch zhadzujete svoju ľudskú podobu a všetko žijete ako zviera.

Rodová karma
Intenzívne na vás vplýva predok, ktorý krotil zvieratá a tiež ich kruto týral. Určitá osudovosť a neprajnosť okolia, ktoré sa nemohlo na to pozerať a želalo dotyčnému, aby si to vyskúšal v živote ako zviera.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na svet zvierat. Pohlavná vzrušivosť: na svet plyšových hračiek. Povrchová vzrušivosť: príroda. City k šamanstvu a Indiánom. Mimoriadne zložité sexuálne podvedomie neschopné vytvoriť harmonický vzťah s mužom.

Traumatické udalosti
Pre vás je všetko, čo sa týka civilizácie, traumatické.

Saša Pueblo

Pridaj komentár