A 265 – Nepokoj a zdravie – 2004-12-08 11:55:42


Som obycajny clovek, mam rada ludi, zabavu, obcas som moc optimisticka a obcas moc pesimisticka. K zivotu potrebujem hlavne lasku, zdravie. peniaze pre mna su nie moc dolezite. Staci ak mam z coho zit. Mam dost priatelov, v podstate som oblubena. Mám vysoky krvny tlak, zadychanie, alergie, nepokoj, pociťujem stratu chuti do zivota (obcasnu).

Saša Pueblo – Nepokoj a zdravie – 2004-12-08 11:56:38


 

Píšete, že sa cítite slabá a unavená. Zistil som, že vo svojom vnútri vediete tvrdú vojnu so svojím podvedomím a nie ste ochotná sa mu podriadiť. Vaše podvedomie poraziť nedokážete a získava prevahu. Čo keby ste sa s náboženskými predpokladmi vo vás zmierili?

Zdravotný stav
Vešteckými technikami nenachádzam žiadne vážnejšie problémy.

Psychický stav
Aurický obal je dostatočne ukotvený pri fyzickom tele a možno vašu psychiku považovať za stabilnú.

Povaha
Ste silne hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok náboženský. Teda určité náboženské sklony.

Sexualita povahy
Je silne hinduistická a bioenergeticky ide v línii čelo, krk, hruď, pupok a pohlavie. Takéto toky sú typické pre Indov. Charakterizuje to obrázok indických božstiev.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na mužské ambície. Charakterizuje to obrázok náboženských ambícií.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Sú tu náboženské symboly a na konci postava kňaza pri omši.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Prebieha tu súboj medzi vami a náboženstvom. Ako keby ste svoje náboženské predurčenie odmietali a tento silný fenomén vás obmedzuje a núti venovať sa náboženským veciam.

Astrológia planét
Klasická astrologická schéma planéty Neptún, ktorý vás neustále núti venovať sa náboženstvu a astrológii zvlášť. Tieto vplyvy sú silné.

Snová astrológia
Skúmam snovú pamäť. V snoch na vás náboženský princíp vyvíja aktivitu a je silne deštruktívny, už sa neviete dostatočne brániť. Prijatím náboženského vo vás by sa vaše sily vrátili naspäť.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov počas detstva. Celková vzrušivosť: na náboženské predmety. Povrchová vzrušivosť: na náboženstvo. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: na zaťatosť a nechuť sa podriadiť.

Traumatické udalosti
Sama vyvolávate traumu iným osobám.

Duchovná úroveň
Štandardná a klasická.

Saša Pueblo

Pridaj komentár