A 266 – Závraty – 2004-12-08 11:57:31


Mojim problemom su zavraty. Mam niekedy pocit, ze sa so mnou toci cely svet. A tak by som Vas chcela poprosit o dalsie konzultacie, co by som mohla podniknut dalej. Dakujem za pomoc.

Saša Pueblo – Závraty – 2004-12-08 11:58:10


 

Vešteckými technikami som prešiel celý váš organizmu a nič vážne som nenašiel. No z hľadiska psychického som našiel zvláštne prepojenie neurónov organizmu ( mozog, miecha, brušný mozog, svaly, hormonálna sústava). Neurónové oblasti sú v niektorých miestach silne aktívne a vykazujú náboženské symboly. Teda hovoríme o živej Božej prítomnosti. Neurónové oblasti sú poškodené a neviem, čo by ich napravilo. Jednoducho máte náboženské vedomie, ktoré treba dostať pod kontrolu. Čítajte a študujte si sekciu K Bohu a Plazmatickú školu. Venujte sa zvládnutiu náboženstva.

Diagnostika Silva krúžky: objavuje sa čierny štvorec v oblasti hlavy a ďalšie v oblasti miechy.

Diagnostika kyvadlom: obkresľuje všetky orgány v poriadku, no odmieta obkresľovať jednotlivé časti mozgu.

Diagnostika reiki bioenergie: telo dobre tvorí a vyžaruje bioenergie, ale časti mozgu bioenergiu zosávajú. Čo je vždy, keď je niečo choré.

Diagnostika Silva údržba: v organizme ide údržba a oprava dobre, no oblasti veľkého mozgu sú bez údržby a poškodené. Obrázok neudržiavanej budovy.

Diagnostika automatickou kresbou: naznačuje veľa čiernych čiar do oblasti miechy v chrbtici. Určité zdravotné problémy v tejto oblasti.

Diagnostika rezonanciami: pri tomto testovaní sa mi jednoznačne objavuje celá miecha a jej nie dobrý zdravotný stav.

Diagnostika echolokačná: zachádza do oblasti hormonálnych žliaz a naznačuje na celkovú slabú hormonálnu činnosť. Bolo by vhodné preliečiť antikoncepciou alebo prírodnými hormonálnymi látkami vo voľnom predaji.

Diagnostika astrálna: objavili sa mi obrazy hormonálnych žliaz, v ktorých nie sú v dobrom stave nervové dráhy a zakončenia.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemový vlk vám ohrýza celú nervovú sústavu a zvlášť miechu. Naznačuje, čo sa má liečiť.

Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná si musí liečiť hormonálnu sústavu, nervovú sústavu a celú miechu.

Diagnostika prvkov: naznačuje, že v organizme je nedostatok minerálov. Treba začať užívať celý komplex minerálov.

Diagnostika aurického vyžarovania: naznačuje na drobné krížiky všade v nervstve. Veľké energetické kríže v mieche.

Diagnostika najhoršieho miesta: hormonálna činnosť a zvlášť štítna žľaza.

Diagnostika na lekárske vyšetrenie: v hormonálnej činnosti sa zatiaľ nedá zistiť zhoršený zdravotný stav. Ide iba o slabšiu produkciu. Vyšetrenie miechy by mohlo byť lekársky pozitívne. Skúste si ju dať vyšetriť.

Diagnostika autopilota neurónov: zdá sa, že neuróny v mozočku sa príliš aktívne starajú o hormonálne žľazy a tým ich ničia, čo následne spôsobuje poškodenie nervstva a miechy.

Diagnostika hormónov: tarotové karty ukazujú pri hormonálnych žľazách 10 -15 postavičiek obrnených rytierov, to naznačuje na stredné poškodenie aktivity hormonálnych žliaz.

Diagnostika psychického stavu: aurický obal je dostatočne pripútaný k fyzickému telu. Nemožno hovoriť o zlom psychickom stave.

Diagnostika náboženská: všade vo všetkých neurónoch pociťujem silné pnutie neurónových schém do náboženského princípu a prítomnosť náboženských symbolov.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.