Často mám pocit, že nie som spokojná so svojím životom, sama so sebou, (s miestom, kde žijem, s manželom s ktorým žijem, s mojou prácou). Mojím veľkým problémom je netrpezlivosť a nervozita, čo vyúsťuje do pocitov viny (ubližujem mojej dcérke a mojim blízkym). Niekedy som unavená zo života a strácam zmysel pre život. Myslím si, že koreňom mojich problémov je to, že nie som schopná akceptovať realitu, mám veľké sny o tom, ako by mal môj život vyzerať a tiež veľké nároky. A ja sama neviem, ako sa s tým vysporiadať a žiť spokojným životom.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho podvedomia. Typy ako ste vy voláme v ezoterických kruhoch „hamburgerák“. No oceňujem, že v hĺbke duše cítite, že patríte do inej kategórie ľudí. Alebo iba zvíťazila klasická ženská zvedavosť? Na zvedavosť sa môže aj doplácať. Verím, že vaše ďalšie kroky budú smerovať k duchovnosti.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Skryté riziká v budúcnosti môžu vychádzať z pečene. Zatiaľ všetko super.

Psychický stav
Aurický obal nie je stabilne usadený okolo tela, ale je zúžený do veľkosti futbalovej lopty. Obsahuje všade túžbu po bohatstve a peniazoch. Teda zúžené vedomie na jeden objekt. Je potrebná pomoc psychológa. Nie je všetko iba o bohatstve za každú cenu. Život má aj viac rozmerov.

Povaha
Ste psychicky klasicky usadená v strednom mozgu, tak ako väčšina dnešných ľudí. Odtiaľto ide spojka do temenného mozgu, čo je epileptická povaha. Charakterizuje to obrázok osoby túžiacej po bohatstve a znovu iba po bohatstve. Všetko, čo sa leskne ako zlato a diamanty. Ste ochotná za túto túžbu spraviť skoro čokoľvek, aj obetovať osobné šťastie a city. Bohatstvo za cenu straty vlastnej identity a vlastnej duchovnosti.

Sexuálne podvedomie
Skúmam hlboké sexus podvedomie, ktoré sa vytvorilo počas raného detstva. Celková vzrušivosť: žiť život bez citov. Povrchová vzrušivosť: vymeniť city za šperky. Pohlavná vzrušivosť: čokoľvek pre peniaze. Citová vzrušivosť: osobné bohatstvo nadovšetko. Aby ste toto raz neľutovali.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali čierne anjelské sféry detských dyslektikov. Milujete ich a počúvate. Teda chcete veci riešiť tak, aby vám ubližovali a negatívne pôsobia na okolie, ktoré, keď vás spozná, tak sa vzďaľuje. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obsahujú predstavy zlodejky, ktorá sa svojou šarmantnosťou dostane k bohatstvu. Poznáte k tomu všetky finty.

Chromozómová história
Skúmam vaše chromozómy, oblasť vzniku a putovanie. Vznikali v nehostinnej oblasti Antarktídy. Putovali do Afriky, Egypta, Ríma a do strednej Európy. Charakterizuje ich poškodenie pomerov organických a anorganických zlúčenín. V tele je teraz viac anorganických látok ako u bežných jedincov. Zhromažďovanie minerálov v zhlukoch na niektorých miestach tela.

Génové reťazce
Sú uvoľnené a v mikrosvete od seba vzdialené. Sú voči vám negatívne naladené. Osoby, ktoré majú takéto atypické génové retiazky, musia žiť inak ako bežní ľudia. Pokiaľ nebudete žiť ezotericky a hlboko do seba, tak vám podvedomie zničí psychiku. Buď duchovný život ezoteriky, alebo postupne psychiatria. Nad podvedomím ešte nikto nezvíťazil. Odporúčam vám ho rešpektovať. Neznášate svoje podvedomie, považujete ho za toho, kto vás okradne o všetko.

Embryonálny vývoj
Nebol v poriadku. Mali ste v sebe väčšie množstvo minerálnych solí ako proces poškodenia. Vo svojej psychike ste to zmenili na predstavy o diamantoch a bohatstve, ktoré je anorganického pôvodu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Robíte všetko pre to, aby ste zlikvidovali duchovný život a podvedomie. Považujete ho za votrelca, ktorý vás chce obrať o vaše túžby k bohatstvu, zlatu, diamantom. A to nedovolíte za žiadnu cenu. A ste ochotná zaplatiť aj šialenstvom.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú sivasté až čierne kvety. Asi by ste sa mali zamyslieť nad morálnymi hodnotami ľudskej duše. Za koľko by ste predali svoju dušu? Veď všetko sa dá predať, nie?

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď dokážete zosúladiť život duchovnej a múdrej osoby a osobné bohatstvo bude iba dobrý základ vlastnej duchovnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.