Mojím problémom je nespavosť, ktorá u mňa pretrváva už niekoľko rokov, snáď desať. Neviem, čo je to prespať celú noc bez zobudenia, prípadne zaspať bez akýchkoľvek ťažkostí. Ak sa mi podarí zaspať bez problémov, tak po troch až štyroch hodinách spánku sa zobudím prevažne medzi jednou a druhou v noci a neviem zaspať, podarí sa mi to až okolo piatej. Ráno vstanem nevyspatá a celkovú únavu pociťujem aj počas dňa.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zistil, prečo je váš spánok narušovaný. Po stránke fyzického zdravia je všetko v poriadku. Po stránke psychickej ste prežili rané štádium klinickej smrti. Vaša psychika sa zásadne zmenila a nedokážete v nej fungovať.

Diagnostika zdravia
Nenašiel som nič vážne choré alebo akútne. Po zdravotnej stránke je všetko v poriadku.

Diagnostika psyché
Aurický obal je dlhodobo vzdialený od tela. Jeho vzdialenosť je taká ako u ľudí, ktorí prekročili dvere psychiatrickej ambulancie. Takýto stav aury majú osoby, ktoré potrebujú liečbu tabletkami od psychiatra.

Povaha
Ste psychicky usadená v šedej kôre veľkého mozgu, odtiaľto idú vaše psychické reakcie. Tu sú usadení iba tí ľudia, ktorí prežili rané štádium klinickej smrti. Aj pri diagnostikovaní na diaľku vnímam, že niektoré časti v orgánoch sa prepadajú do mimoriadneho stíšenia a pozastavenia činnosti. Krv máte neustále navalenú do neurónových oblastí. Teda možno vás zaradiť medzi osoby, ktoré patria v oblasti ezoteriky medzi špiritistov. Psychiatricky ste osoba, ktorá sa vrátila z klinickej smrti a trvale si poškodila biochémiu tela a psychiku. V tomto stave neviete štandardne fungovať.

Diagnostika z magnetických záznamov
Počas spánku sa znovu a znovu dostávate do raných štádií klinickej smrti a strach a pud sebazáchovy vás preberie, aby organizmus neskolaboval. Zároveň ste silne depresívna a zaseknutá v emócii strachu a neistoty.

Diagnostika stredný mozog a snový archív
V noci máte aktívny kontakt so spomienkami, ktoré zanechali po sebe mŕtve osoby, čo je špiritizmus.

Hviezdy, osud
Zmieriť sa so svetom mŕtvych spomienok a naučiť sa fungovať v stavoch po klinickej smrti. Je možná meditácia a pochopenie, čo sa to s vami deje alebo liečba u psychiatra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.