Od istého času mám akúsi vnútornú potrebu zaoberať sa duchovnými vecami, prečítal som niekoľko kníh a začal som meniť svoje myšlienkové pochody, takto som sa dostal i na vaše stránky, ktoré ma zavalili obrovským množstvom informácií, ktoré nedokážem úplne spracovať, a tak by som Vás chcel touto cestou poprosiť o Váš veštecký názor na to, či mám predpoklady zaoberať sa ezoterikou.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho vnútra. A bol to skvelý ezoterický výlet. Vaši predkovia mali meditačný potenciál. Vaše podvedomie je nastavené ísť dopredu a máte prirodzený systém dvojníka nastavený do oblasti ezoteriky.

Zdravotný stav
Všetko v poriadku, závažnejšie zdravotné problémy som nenašiel.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a je stabilný. Cítiť, že meditujete a ste usadený v 6. neurónových oblastiach, čo je z meditačného hľadiska dobrý predpoklad pre úspešné meditácie.

Stav obalov podvedomia
Sú nabité túžbou meditovať.

Chromozómová história
Vaše chromozómy sa stali ľudskými v Arktíde a odtiaľ putovali do Južnej Ameriky, Afriky a Európy.

Génové reťazce
Tie sú tak atypické, že bez duchovného života to nemá zmysel. Ste ezoterický typ a prichádzate v pravý čas.

Embryonálny vývoj
Počas embryonálneho vývoja ste už mali systém dvojník a mal v sebe materiál z vašich predkov. Vo vašom rode bolo veľa osôb, ktoré sa venovali duchovnu, liečiteľstvu, meditáciám.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Podvedomie vždy porazilo vedomú časť a presadilo si svoje a váš dvojník to má k nám nasmerované. A tak nie je čo riešiť.

Pridaj komentár