Mojím problémom je dennodenná nespavosť, navštívila som lekára, ktorý mi dal lieky na spanie, niekedy však ani lieky nepomáhajú, celú noc prebdiem alebo niekedy zaspím 1-2 hodiny pred tým, ako treba vstávať. Cez deň som strašne unavená a mrzutá. Keď idem spať, snažím sa na nič nemyslieť, no keď neviem zaspať, tak mi veľmi bije srdce. Neviem, čo mám k tomu ešte dodať, ale narúša to celú moju existenciu.

Veštecky som sa pozrel do vášho podvedomia. Našiel som dušu, ktorá bola od detstva blízkou osobou týraná a nenávidená. Ďalej nežijete v súlade s podvedomím, ktoré chce, aby ste sa venovali joge. Chcete pred osudom utiecť a to nejde, lebo je vo vás. Ďalej to chcete riešiť iba tabletkami. Snažte sa podriadiť nevyhnutnosti a dať svoj osud do poriadku.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo mozoček, stupeň chorobnosti 14, čo je iba disharmónia. Drobné zápalové procesy z baktérií. Mierne oslabená mikrobiálna imunita. Kyvadlo neobkreslilo lymfatický systém. Drobné zápalové procesy a mikroorganizmy. Kyvadlo neobkreslilo hormonálnu sústavu, disharmonický stav. Nedostatok látok pre hypofýzu na tvorbu hormónov. Prílišná aktivita obličiek. Kyvadlo neobkreslilo pečeň, stupeň 32, čo je už začínajúca chorobnosť. Riziko do budúcnosti. Kyvadlo neobkreslilo obličky, nie sú choré, ale pôsobí sem mimoriadne silne stres, ktorý nedokážete zvládnuť.

Psychický stav
Aurický obal je až príliš vzdialený od fyzického tela. Hodnota chorobnosti 42, už teraz je potrebný zásah psychiatra a liečba tabletkami kombinovaná psychoterapiami.

Povaha
Máte atypickú psychiku, psychické reakcie sú vytlačené do aury okolo fyzického tela. Charakterizuje to obrázok osoby s pocitmi zvieraťa pred smrťou. Totálny stres.

Sexus povahy
Je uvoľnený do aury okolo fyzického tela. Charakterizuje to obrázok rozklepanej osoby zo seba samej.

Sexuálne centrum
Sexus obal z hlavy sa uvoľnil do aurického obalu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce svoj stav riešiť iba cez tabletky. Treba zmeniť štýl života a zaviesť rozsiahle psychoterapie.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na strach a ničenie sa ním. Povrchová vzrušivosť: vnútorný strach. Pohlavná vzrušivosť: útek a pocity, že vás chce niekto znásilniť. Pokiaľ máte v sebe kľud a pohodu, tak sa necítite dobre. Citová vzrušivosť: báť sa a báť sa. Je to vzrušivé a erotické. Veľmi nebezpečná parketa pre stabilnú psychiku.

Stav obalov
Skúmam informácie uložené vo vašom fyzickom tele.
1. aura tohto stavu nie je k dispozícii. Podobá sa to stavu jogínov, ktorí majú zvnútra všetko vyosené do aury okolo tela. Stav zlého vnímania reality.
2. klinický obal je v aure. Teda prežili ste klinickú smrť. Obsahuje obrazy osôb, ktoré sa vždy a všade boja. Vládne vo vás emócia sexuálneho strachu. Nutnosť navštíviť sexuológa a riešiť veci okolo sexuality vašej osobnosti.
3. Lama tulku – každý, kto prežije klinickú smrť, dostane do seba informačné pole osoby, ktorá sa chcela reinkarnovať. Máte takýto záznam v sebe. Ide o záznam osoby, ktorú rodičia týrali počas detstva.
4. spirit obal je usadený v mozočku, ide o info pole mŕtvej osoby. Záznam vaša poškodená psychika prijala z kostí pozostalej osoby. Informačný záznam danej osoby zo strachu ničí všetko okolo seba a strach prekrýva agresivitou.
5. túžby obal je uvoľnený v aure okolo tela a obsahuje záznam osoby, ktorá túžila ovládnuť a spoznať emócie strachu.
6. mozoček obal, poslanie v živote – obal je uvoľnený z mozočka do aury. Je to zápis o osobe, ktorá sa venovala joge a bola vyznávačom hinduizmu. Pokiaľ žijete v súlade s týmto, tak šťastný osud. Pokiaľ nie, tak osudová problémovosť vášho života.
7. rodostrom obal je vyosený z tela von a je v aurickom obale. Obsahuje info pole predka, ktorý tiež nežil v súlade s podvedomím a skončil tragicky. Odmietol akceptovať svoje duchovné podvedomie. To robíte aj vy.
8. kostný záznam – do kostí ste určitú dobu zapisovali všetko okolo vášho života po obdobie odchodu do zahraničia. Neznáme prostredie prinieslo stres a nestabilitu vašej psychiky.
9. dieťa obal je umiestnený z tela von. Obsahuje záznam o vašom týraní počas detstva. Odtiaľ strach a útek mimo domov. No máte to v sebe aj mimo domu. Útek nič nerieši. Treba si to vyriešiť v sebe.
10. zvierací obal je uvoľnený do aury. Obsahuje záznam o mučených zvieratách.
11. eros obal je roztiahnutý v celom tele. Obsahuje záznamy o mučení a týraní detí a sexuálnom zneužívaní.
12. zápis spomienok – všetko, čo prežijete, nezapisujete do veľkého mozgu, ale do miechy. Všetko sa tam samovoľne mení na týranie a zneužívanie. Treba to terapeuticky zvládnuť.
13. šaman obal je uvoľnený mimo telo do aury okolo vás. Obsahuje mučenie šamanov Indiánov belochmi.
14. 7 obalov spolu – sú uvoľnené mimo telo. Obsahujú info o koncentračných táboroch a matkách, ktoré svoje deti zo súcitu zabíjali alebo sa ich vzdali.
15. vnútro neurónov je otvorené a preniká aj mimo fyzické telo, do ktorého ukladáte všetko o sebe.
16. chromá chrbtica – tento obal nie je otvorený.
17. tranzové pohybové telo – tento obal nie je otvorený.
18. tranzové zvukové telo- tento obal nie je otvorený.
19. extáza telo – je otvorené a tvorí sa z erotiky a strachu. Je mimo telo.

Celkovo tu vnímam vyosenie vnútorných obalov von z tela, čo spôsobuje ďalšiu destabilizáciu psychiky. Máte niečo ako jogínsku myseľ, ktorá už nespí a nemá ani sny. Príčina vašich stavov sa vytvorila v detstve. Boli ste niekým týraná a zneužívaná.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Obrazy ženy, ktorá uteká pred zákonom a vylieva si zlosť na dieťati.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Postavy stredne veľkých anjelov, ktorých pomoc odmietate.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Znaky plné strachu, čudná výchova v detstve.

Astrológia miechy
Postavy sivastých a čiernych anjelov vedúce vás do nepríjemností.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Veľké čierne anjelské zviera, ktoré vás strháva do nepríjemných situácií, aby ste stratili všetky životné sily.

Astrológia ganglií
Čierna postava anjela, ktorý vám zámerne poskytuje zlé informácie a robí to rád.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Zopakovať výchovný proces týrania niekoho ako prirodzenú reakciu odplaty. Čo vy odmietate a realizujete na sebe.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Žiadne sny v tele, všetko je vyosené do aury. Sny sú fyzicky zhustené a viazané vlastnícky na iné sny. To spôsobuje silnú nočnú dynamiku a nemôžete s takou silnou energiou spať. Podobá sa to migréne.

Hviezdy, šťastný osud
Keď budete cvičiť jogu, navštevovať sexuológa, podstúpite hypnózu a pochopíte, čo sa stalo vo vašom detstve.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.