A 200 – Nervozita a nekľud – 2004-09-07 17:46:06


Robím s počítačmi aj ked tomu nerozumiem,iba povrchovo stále sa hnevám na seba vidím ako ludia okolo mna su kludní a ja stále daleko za nimi zaostávam, som si toho vedomí, ale aj z tej práce a nakoniec aj budúcna sa velmi bojím.

Saša Pueblo – Nervozita a nekľud – 2004-09-07 17:47:05


Zdravotný stav: automatickou kresbou zisťujem čiernu čiaru v oblasti hlavy. Naznačuje na určité fyzické disharmónie v tejto oblasti.
Psychický stav: aurický obal je od fyzického tela vzdialený a kompletne rozbitý, čo naznačuje na značné psychické problémy.
Povaha
Ste hysterická povaha usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je uzatvorená vo svojom vnútornom svete a nevie si nájsť vlastnú cestu. Charakterizuje to aj obrázok chodenia dokolečka a neštandardných reakcií.
Sexualita povahy
Bioenergia sa dostáva do oblasti kože a svalov. Silná bioenergetizácia týchto oblastí pôsobí aj na zlý psychický stav.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. Vyjadruje ju obrázok chlapca, ktorý má problémovú psychiku už od detstva.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Nachádzajú sa tu informácie o poslaní v tomto živote. Sú tu silné náboženské obrazy a postava kňaza. Nežijete dostatočne s podvedomím, ktoré vám v tomto živote nepomáha. Pokiaľ by ste žili viac nábožensky, tak by vám podvedomie mohlo pomáhať viac.
Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Nachádzam tu obrazy náboženského charakteru, ktoré sú z vašej strany nepríjimané a odmietané. Je nerozumné odmietať silu podvedomia. Pokiaľ vám má vaše vnútro pomáhať, treba sa intenzívne venovať náboženstvu.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Tak isto tu vnímam silný náboženský náboj súvisiaci s planétou Neptún. Z vašej strany odmietanie a ignorovanie. Pokračujúce psychické problémy.
Snová astrológia
Skúmam dianie v snovom podvedomí. Všetko je tu silne náboženské. Žijete v snoch náboženský život. Cez deň ho odmietate a snové podvedomie vás strháva do tohoto spôsobu života. Pokiaľ by ste žili nábožensky aj cez deň, tak v snovom vedomí by sa vytvoril priestor aj pre riešenie iných problémov. Treba sa venovať terapiám vedúcim do oblasti snov.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší život. Váš predok žil silným náboženským životom a bol oddaný veci náboženstva. Tento vplyv je mimoriadne silný a nemáte inú voľbu, len žiť náboženským životom.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhblšie city vytvorené v ranom detstve výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: na náboženské veci. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo. Pohlavná vzrušivosť: je fetišistická na náboženské symboly. Citová vzrušivosť: na náboženské obrazy.
Traumatické udalosti
Svojou tvrdohlavosťou voči náboženským veciam vytvárate traumu sebe a celému okoliu.
Duchovná úroveň
Je vysoká, dobrota, láska, čestnosť vám majú čo povedať. No zámerne k sebe priťahujete deštrukciu a zlý vplyv na okolie.
Joga osud
Nemáte moc na výber. Buď sa začnete učiť náboženstvu, náboženskej psychohygiene, alebo psychické problémy budú pretrvávať. Mali by ste sa zaoberať náboženstvom v sebe. Rád vám pri tom pomôžem.
Saša Pueblo

Pridaj komentár