A 278 – Nerozumiem životu – 2005-01-06 14:25:48


Som slabý, nerozumiem životu, neviem riešiť svoje problémy, som asi blázon, mám problémy s alkoholom.

Saša Pueblo – Nerozumiem životu – 2005-01-06 14:26:40


Nie je rozumné, aby ste riešili svoje psychické problémy cez chémiu a alkohol. Skúste pochopiť, kto ste a čo máte robiť, aby ste žili v súlade s tým, čo ste dostali do vienka.

Zdravotný stav
Čierne čiary naznačujú na chorobný stav v oblasti lymfatických uzlín a lymfatického riečišťa. Bolo by vhodné ich preliečiť napríklad pitím čaju z lipkavca. Vypite každý deň jednu šálku čaju, spolu aspoň 30 šálok.

Psychický stav
Aurický obal je uvoľnený od fyzického tela. Možno hovoriť o psychických problémoch. Popíjanie, smútok, nechuť žiť.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústne dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá odmieta žiť vo vonkajšom svete. Rizikovosť uzavretia sa do seba.

Sexualita povahy
Je klasicky európska usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má poškodenú psychiku.

Sexuálne centrum
Je v podbruší a naznačuje na ženské prvky v mužskom správaní. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je v hĺbke duše príliš ženská.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Všade rôzne predmety a na konci osoba, ktorá musí bojovať neustále s osudom a starať sa o svoju psychiku.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Sú tu obrázky osoby, ktorá nechce dospieť a chce zostať dieťaťom. Nebezpečné tendencie.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Ste pod silným vplyvom znamenia Barana. Máte problém zaradiť sa medzi dospelých ľudí. Niekto vám musí pomôcť dostať sa za túto hranicu. Mali by ste chodiť za vešticou a riadiť sa jej pokynmi.

Snová astrológia
Skúmam oblasť vašich snov. Máte pocit, že sny idú proti vám. To je omyl, sny a vám snažia pomôcť a nájsť vhodné riešenia. No vy odmietate. Pred spaním si želajte, aby vám sny pomohli.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš osud. Je tu silný vplyv predka, ktorý tiež riešil svoje problémy drogami. Vtedy mohol žiť iný život. Nebezpečné tendencie. Problémy sa neriešia chemickou cestou.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše podvedomie. Celková vzrušivosť: na seba ako ženu. Povrchová vzrušivosť: na seba ako ženu. Pohlavná vzrušivosť: na seba ako ženu. Citová vzrušivosť: na všetko ženské. Mali by ste sa vysporiadať so ženskou dušou v mužskom tele.

Traumatické udalosti
Máte ich dosť, hlavne keď stretnete tranvestitu. Vyjasnite si to.

Duchovná úroveň
Mali by ste popracovať aj na otázkach morálky, etiky a zodpovednosti. Príliš ste urobený pre seba.

Joga osud
Všetko zvládnete, pokiaľ vám niekto ukáže cestu. Navštívte vešticu a nechajte si radiť, čo máte robiť.

Saša Pueblo

Pridaj komentár