Asi tak pred vyše pol rokom som dostala pichavé bolesti v pravej dolnej časti brucha a bývalo mi dosť zle, všetky vyšetrenia boli negatívne. Z toho som sa asi nervovo dosť zrútila, úplne som si prestala dôverovať a začala som mať strach zo všetkej choroby. Nasadili mi antidepresíva, ktoré asi pomohli, ukľudila som sa a tie pichavé bolesti ustúpili. Lieky beriem doteraz a cítim sa dobre. Rada by som sa chcela spýtať, že čo si myslíte, čím to bolo spôsobené, že či to bola naozaj len psychika?

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašej psychike. Bohužiaľ, ste klasický príklad osoby, ktorá má veľmi vyspelé a duchovné podvedomie, ale na druhej strane je tu túžba žiť klasickým bežným životom. Tým si vytvárate stav schizofrénie. Je na vás, ako budete pokračovať vo svojom ťažení proti podvedomiu.

Zdravotný stav
Celkovo veľmi dobrá kondícia, žiadne náznaky chorobnosti.

Psychický stav
Aurický obal je dosť vzdialený od fyzického tela a aj podvedomé obaly. Celkovo je rozumné, že užívate lieky od psychiatra.

Povaha
Psychicky ste usadená a reagujete na psychické podnety z veľkého mozgu. Tu sú usadení jedinci, ktorí prežili klinickú smrť. Stačí prežiť aj rané štádium ako nevoľnosť a podobne. Predtým vaše psychické prejavy išli z miechy. Teraz sa vaša psychika zmenila, destabilizovala a nezvykli ste si na nový stav. Po prežití klinickej smrti sa stávate špiritistkou, ktorá má psychický vstup do sveta mŕtvych spomienok. Teda nie je múdre žiť bežným spôsobom a skôr sa treba zaujímať o ezoterický spôsob života. Váš stav charakterizuje obrázok určitej straty vnímania reálneho sveta a viac vnímanie toho, čo sa deje vo svete mŕtvych.

Sexus
Sexus povahy je usadený v ústnej dutine a charakterizuje to obrázok tlaku vášho vnútra, aby ste sa zaoberali ezoterickým duchovnom a nie bežným životom. Čo vy odmietate. Sexus centrum je klasicky ženské a usadené v podbruší. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá tvrdo odmieta žiť duchovne a chce štandard. Pokiaľ chcete fungovať normálne, tak sa so štandardným spôsobom života treba rozlúčiť. To jednoducho nejde, pokiaľ ste prešli klinickou smrťou. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: neustály súboj medzi duchovnom a bežným životom. Povrchová vzrušivosť: držať sa bežných vecí a odmietať duchovno. Pohlavná vzrušivosť: na mužov, ale bez duchovných ambícií. Citová vzrušivosť: odmietať duchovno. V podstate ste vo vnútri schizofrenicky rozdvojená osoba. Na jednej strane chce vaše vnútro duchovnú ezoteriku a vy chcete bežný život. Pokiaľ ste rozumná, tak dáte priechod podvedomiu.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali sivasté anjelské sféry. Tie vás vedú k emocionálnej radosti z toho, čo robíte, ale nie k úspechu. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Obal túžby obsahuje duchovné potencie, ktoré odmietate a silne na ne útočíte. Obal mozoček poslania v živote obsahuje činorodú prácu na vlastnej duchovnosti. Agresívne na to útočíte. Rodostrom obsahuje záznam predkov alchymistov, duchovne vyspelých jedincov. Aj ostatné obaly obsahujú najvyššie duchovné posolstvá. No váš postoj je jasný. Žiadne duchovno a hotovo.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Ste bohužiaľ pripravená spraviť čokoľvek, aby ste mohli žiť bežným životom. No vaše podvedomie si to neželá.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Aj v snoch ste rozšírili schizofrenickú rozdvojenosť svoje osobnosti a tvrdo a podľa mňa nezmyselne bojujete s podvedomím, ktoré chce niečo iné ako bežný život.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.