Chcem vás poprosiť o kontrolu geriatrického programu. Môžem za seba povedať, že sa momentálne cítim veľmi dobre. Snažila som sa dodržovať predpísané postupy.

Požiadali ste ma po čase, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom organizme (predošlý profil A 975). Celkovo ste liečbu začali veľmi dobre. Zato som vás zdiagnostikoval na hlbšej úrovni a verím, že aj v tomto smere zrealizujete úspešnú liečbu a nastavíte si terapie na dlhovekosť a bezchorobnosť. Pokiaľ máte záujem, dajte si lekársky overiť, čo sa deje v pľúcach.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Orgániky v neurónoch sú štandardné. Potenciál trvácnosti bunkového jadra okolo 100 rokov. Potenciál mitochondriálneho jadra je veľmi slabý a treba riešiť. Epitelové bunky v poriadku.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Orgániky v bunkách sú štandardné. Životnosť bunkového jadra nervových zakončení a nervových dráh je nedostatočná a treba riešiť. Potenciál delenia mitochondriálneho jadra je 100 rokov. Epitelové bunky slabá životnosť.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Životnosť bunkového jadra je nedostatočná a treba riešiť. Potenciál mitochondriálneho jadra je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Orgániky v bunkách kostnej drene sú silne vyvinuté. Životnosť bunkového jadra je dostatočná. Potenciál mitochondriálneho jadra je dostatočný. Biele krvinky sú v poriadku. Červené krvinky – asi 20% má zmenený tvar na kosáčikovitý. Zásahy mikroorganizmov do tvorby červených krviniek. Vírusové ataky v určitých obdobiach. Epitelové bunky v poriadku.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Orgániky v bunkách čiastočné zmeny. Aj tvar buniek je pozmenený. Hlavne oblasť nôh. Potenciál bunkového jadra je dostatočný. Potenciál mitochondriálneho jadra je dostatočný. Epitelové bunky majú dostatočnú vitalitu.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto sú lymfatické uzliny a príliš premnožené mikroorganizmy. Nedostatočná spolupráca s bielymi krvinkami. Epitelové bunky v poriadku. Orgániky v bunkách sú štandardné. Životnosť bunkového jadra je dostatočná. Potenciál mitochondriálneho jadra je nebezpečne slabá a treba riešiť.
Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto sú vaječníky. Príliš rýchla výmena buniek a nekvalitné bunky, treba riešiť. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky v poriadku. Životnosť bunkového jadra je dostatočná okrem vaječníkov. Potenciál mitochondriálneho jadra je dostatočný okrem vaječníkov. Orgániky v bunkách v poriadku okrem vaječníkov.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky časti a orgány tela v poriadku. Ešte stále slabšie miesto sú obličky. Stav orgánikov v bunkách nie je dobrý a zle pracujú. Potenciál životnosti bunkového jadra je nedostatočný. Potenciál mitochondriálneho jadra je nedostatočný. Treba ešte hlbšie liečebné postupy. Epitelové bunky nie sú v dobrom stave. V liečbach treba pokračovať. Ostatné orgány v poriadku na všetkých úrovniach. V pľúcach pravdepodobne v pravých, je uzatvorený objekt asi ako 10 haliernik. Zatiaľ v kľude, ale v budúcnosti možné riziká. Pravdepodobne bunkové štruktúry ešte z detstva.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: tukové bunky vytvorili nové zoskupenia a tvoria asi 1000 užitočných látok, čo je celkovo dobré.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita je na všetkých úrovniach dobrá, ale veľmi slabo preniká do pľúc. V staršom veku rizikový faktor. Imunita voči mikroorganizmom sa zvyšuje. Všetko sa preberá k aktivite. Organizmus robí poriadok. Slabá ochrana kostnej drene.

Geriatrická diagnostika pudov: pud sebazáchovy, rozmnožovací, teritoriálny a bunkový už začali pracovať, ale stále je to slabučké. Odporúčam čítať články v Geriatrickej poradni, každý deň prezerať jaskyne, ktoré sú na mojich stránkach v sekcii Obrázky z internetu a neustále sa pudom vyhrážať, že si ublížite, pokiaľ vás nebudú liečiť.

Geriatrická liečba podľa pudov: šúchať telo mäkkým tvarohom raz do týždňa po dobu 2 mesiacov a osprchovať. Kúpiť lacnú voňavku najlepšie s harmančekom alebo kúpiť harmanček a nasypať do voňavky. Jemne natierať malé miesta na tele a to každý deň počas 2 mesiacov. Piť rôzne nariedené šťavy: rajčiny, uhorka, šalát a iná zelenina – do 2 dcl pohára vody pridáte menšie množstvo čerstvej zeleninovej šťavy. Robte tak 8 krát za 2 mesiace. Šúchať telo nastrúhanou zeleninou 2 krát za 2 mesiace. Rôzne druhy. Odskúšať reakciu kože a až potom použiť. Do plátenného vrecka dajte guličky z alobalu a kamienky štrku. Vrecko majte pri sebe, keď spíte. Robte tak 2 mesiace. O dva mesiace sa prihláste na kontrolu.

Pridaj komentár