Mám chronický zápal obličiek asi desať rokov. Po štyridsiatke som mala aj gynekologické problémy, silné nepravidelné krvácanie až silná anémia, ktoré je všetko už pod pravidelnou kontrolou lekárov.

Požiadali ste ma, aby som sa zaoberal vaším zdravotným stavom. Zistil som, že základná príčina vašich problémov je nedostatočná imunita a nevhodné mikroorganizmy.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie v poriadku. Neobkreslilo drobné ganglie v oblasti pľúc, ktoré majú riadiť činnosť pľúc. Celkovo zlé dýchanie. V krvi málo kyslíka a veľa kysličníka uhličitého. No nič závažné to nie je.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo kostnú dreň vo vnútri kostí v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo cievy v poriadku. Slabé miesto je riečište v pľúcach, slabý prietok krvi. Žilový systém nebol obkreslený v poriadku. Stupeň chorobnosti je 60-70. Príčina chorobnosti sú poškodené nervové zakončenia okolo žíl a cievok. Rozstrapkané nervové zakončenia, čo má za následok nedostatočnú starostlivosť organizmu.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo nervovú sústavu v celom tele. Stupeň chorobnosti je 80, čo je rozvinutá chorobnosť. Poškodené myelínové puzdrá na konci nervov, toxicita, zápaly a mikroorganizmy. Odporúčam zvýšenú starostlivosť a preliečenie. Príčina chorobnosti je v tukových bunkách nôh, ktoré produkujú asi 10 000 toxických látok, ktoré poškodzujú nervový systém celého tela.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo, ale všetko je silne disharmonické, nie choré, ale oslabené. Príčina je v nervovom systéme tela.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo žiadnu hormonálnu žľazu (hypofýza, epifýza, štítna žľaza, nadobličky, vaječníky). Stupeň chorobnosti je 60, čo je začínajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti je vo vnútri buniek hormonálnych žliaz. Procesy starnutia, poškodenie orgánikov vo vnútri týchto buniek, slabé chromozómy, génové retiazky potočené, génové sekvencie oslabené. Príčina chorobnosti sú procesy starnutia a vyčerpania hormonálnej sústavy.

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo v poriadku obkreslilo slinné žľazy, žalúdok, pečeň, pankreas, tenké črevo, hrubé črevo. Anémia, teda nedostatok železa v tele je. Železo je v tele prítomné, iba sa ukladá do tukových buniek a nie je k dispozícii celému organizmu. Príčina tohto stavu sú mikroorganizmy v tukových bunkách.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Špeciálne som sa pozrel na obličky. Nemôžem potvrdiť chronický zápal obličiek. Ale potvrdzujem trvalý zápal červených krviniek v krvnom riečišti a v slezine. Príčina zápalov sú nežiaduce vírusy v krvi, ktoré trvalo útočia na červené krvinky a tie sa bránia.

Diagnostika imunitná: celkovo je imunita voči mikroorganizmom a zhubným bunkám oslabená a pod hranicou minima. No nie je úplne poškodená. Vírusy a mikroorganizmy zdecimovali detskú žľazu pri hrudnej kosti. Blokujú jej činnosť. T a B lymfocyty sa značne pasívne túlajú v organizme a nestarajú sa o vhodnú mikroflóru v tele. Organizmus doteraz nebol schopný vytvoriť v okostici vo vnútri kostí alebo vo svaloch náhradu za detskú žľazu. Onkologické riziká sú možné v tukových bunkách.

Záver: odporúčam vám zaujímať sa o stav imunitného systému. Preliečiť ho a prinútiť organizmus, aby spravil náhradnú detskú žľazu niekde v tele.

Pridaj komentár