A 190 – Nedokážem sa sústrediť – 2004-08-26 16:59:38


Mam pocit, ze sa nedokazem pri uceni
koncentovat. Myslim, ze by mi ucenie mohlo ist ovela rychlejsie, keby som
sa dokazala sustredit na to na co sa sustredit mam a myslienky mi neutekali
kade-tade. Aj prednasky by boli urcite efektivnejsie keby som na nich
nerozmyslala co si zajtra obleciem do skoly, alebo co budem robit vecer
alebo keby som nesnivala s otvorenymi ocami…Rozmyslala som ci by mi pri
tom nemohla momoct joga, tai-chi alebo nieco podobne…

Saša Pueblo – Nedokážem sa sústrediť – 2004-08-26 17:35:54


2004-08-26
Zdravotný stav: nenachádzam nič, čo by bolo vážne. Disharmonická je oblasť očí a temenného mozgu.
Psychický stav: vnímam, že vaše aurické telo je silne vyosené a nie je viazané na fyzické telo. To naznačuje na určité psychické problémy. Slabšia koncentrácia, veľa snívania, utekania do vnútorného sveta. Žijete viac dovnútra ako do sveta okolo. Vaše pocity sú vám prednejšie.
Povaha
Je bioenergeticky usadená v ústnej dutine a naznačuje na hysterickú povahu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa koncentruje na viac vecí naraz. Ako keby ste mali pred sebou 10 obrazoviek a každú chvíľu pozerali iný program. Naučte sa koncentrovať a pozerať na jednu vec stále dlhšie a dlhšie. Pokiaľ začnete myslieť na niečo iné, tak to treba odmietnuť.

Koncentrujete sa na obrázok, keď prídu iné myšlienky, tak ich chyťte ako motýľa do sieťky. Koncentrujete sa na obrázok a uletí vám myseľ, tak to nechajte bežať a bežať.
Naučte sa nekoncentrovať na nič. Nepripustite žiadny obraz alebo myšlienku.
Koncentrujete sa na obrázok a neustále o ňom premýšľajte.
Dajte si pred seba dva rovnaké obrázky a zámerne preskakujte z jedného obrázku na druhý.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. Tá vytvára u vás určitú hravosť a nezodpovednosť. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré si zámerne robí zle.
Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Nachádzajú sa tu obrazy toho, čo by ste mali žiť v tomto živote. Mali by ste žiť na vidieku a nie študovať. Patríte do prírody.
Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Zistené veci naznačujú na problémové oblasti. Aktívny spor medzi životom v prírode a civilizáciou. Sama sebe škodíte.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Naznačuje na schopnosti a budúcnosť. Je tu veľká planéta Pluto, ktorá vám dáva schopnosť rozumieť prírode, zvieratám a samote. Život bez civilizácie. Vaše ambície to prekrývajú.
Snová astrológia
Skúmam oblasť snového vedomia. V snoch je veľa prírody a zvierat. Nechcete sa im venovať, chcete sa učiť a vzdelávať. Denné vedomie je unavené a vyčerpané. Civilizácia pôsobí na vašu psychiku zle.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš súčasný život. Muž, ktorý bol lesník v období Rakúska -Uhorska. Žil sám v horách. Silný vplyv.
Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše hlboké city. Celková vzrušivosť: na zvieratá, stromy a rastliny. Totálne šťastie. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov, ktorí sú prírodou nespútaní a divokí. Citová vzrušivosť: na prírodu.
Traumatická udalosť
Chodenie do školy a vzdelávanie.
Duchovná úroveň
Je prijateľná, ideály ľudstva, ochrana prírody a zvierat z vás vyžaruje.
Joga osud
Až zdravotné a psychické problémy vás prinútia vrátiť sa do lona prírody. Pre život v civilizácii nemáte dostatočné predpoklady.
Saša Pueblo

Pridaj komentár