A 191 – Chcem spoznať vlastné Ja – 2004-08-26 18:06:15


Chcem sa zbavit svojho ustavicneho strachu, viem, k tomu je potrebne sebapoznanie. Chcela by som spoznat vlastne ja. Uz dlhsi cas som vycerpana az depresivna. Prosim, pomozte mi najst spravnu cestu, po ktorej mam kracat.

Saša Pueblo – Chcem spoznať vlastné Ja – 2004-08-26 18:06:45


Zdravotný stav: automatickou kresbou nachádzam slabšie čierne pásy v oblasti krku, čo naznačuje na problematickú oblasť lymfatických uzlín a riečišťa. V krku sa lymfy spájajú so žilovo-cievnym riečišťom.
Psychický stav: aurické telo je pevne viazané na fyzické telo, čo naznačuje na štandardný psychický stav.
Povaha
Najčastejšie ste hystericko-schizofrenická povaha, bioenergetický vzruch sa hromadí v ústnej dutine a v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Charakterizujú to obrázky, ktoré sú príliš spomalené, spavé, určitý nezáujem o vonkajší svet. Ďalší obraz, ktorý vás charakterizuje, je utiahnutosť do seba a zaťatosť a trucovitosť, keď sa vám niekto pokúša pomôcť. Mali by ste športovať a čítať veselú literatúru.
Sexualita povahy
Je klasicky európska, viazaná na ústnu dutinu. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá sa stará o svoj vzhľad, ale je znechutená a utrápená.
Sexuálne centrum
Je v podbruší a naznačuje to na klasicky ženskú povahu. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá by chcela žiť na dedine, mať veľa detí a kŕmiť domáce zvieratá. Teda rodinný život na vidieku. Je to veľmi silné.
Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Nachádzajú sa tu určité predpoklady toho, čomu sa má človek v živote venovať. Táto oblasť je bez obrázkov a nedá sa tu nič vyčítať. Keď sa pozriem, čo bolo predtým, než sa to zmenilo, tak sú tu silné náboženské obrazy a postava ženy, ktorá sa má v tomto živote venovať náboženským veciam. Niekto do tejto oblasti zasiahol a zakryl vaše poslanie. Niekto, kto sa venuje veštectvu, vykladaniu kariet. Pokiaľ chcete byť v tomto živote šťastná, tak sa venujte náboženským veciam a to dosť intenzívne.
Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Zistené veci naznačujú na problémové oblasti. Je tu silný spor medzi náboženskými vecami a vašimi osobnými vecami. Nechcete žiť to, čo máte v podvedomí, ale to, po čom túžite. Pokiaľ idete proti podvedomiu, tak to vám nedovolí naplno realizovať vaše sny. Žite to, čo máte v podvedomí a nie to, čo ste si vysnívali.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Naznačuje na schopnosti a budúcnosť. Zase zásah do tejto oblasti z vašej strany. Pred zásahom tu bola veľká planéta Venuša a ostatné drobné planéty, ktoré chceli, aby ste boli láskavá, pomáhali iným ľuďom a pestovali silne náboženské veci.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš súčasný život. Vo vašom rode bola silne náboženská osoba a tú ste vytlačili a dali do popredia bohatú sedliačku, ktorá mala vplyv a užívala si konzumného života.
Snová astrológia
Skúmam oblasť snového vedomia. V snoch ste silne náboženská, ale odmietate to prijať. V snových stavoch ste sa od náboženskej problematiky odpojili. Cez deň to spôsobuje zlé psychické stavy.
Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše hlboké city. Celková vzrušivosť: na náboženské veci. Povrchová vzrušivosť: na náboženské predmety. Pohlavná vzrušivosť: ubližovať si. Citová vzrušivosť: do svojho vnútra. Celkovo silné náboženské cítenie a zároveň malá potencia na vytvorenie láskavých vzťahov s okolím a mužmi. Sexuálne podvedomie je nasmerované k veciam náboženským.
Traumatická udalosť
V detstve ste odmietali ísť do kostola a boli ste prísne potrestaná. Výchovný omyl. Sama ste zatúžili po svete hmotnom a nie duchovnom.
Duchovná úroveň
Bola u vás vysoká, ideály ľudstva – šťastie, láska, priateľstvo boli fantastické. Postupne prechádzate do osobného sebectva a deštruktívneho spôsobu života v hmotnom bohatstve.
Joga osud
Naznačuje na to, že s veľkou pravdepodobnosťou nezmeníte svoj osud. Ale to je už vaša osobná vec. Ľudia, ktorí žijú proti svojmu podvedomiu, žijú všetko možné, len nie šťastný osud.
Saša Pueblo

Pridaj komentár