Po namáhavom výlete a zablúdení v lese mi opuchla ruka horná pravá dlaň, po preliečení octanovou masťou zmizol opuch, ale objavil sa o dva dni na pravom oku v nevídaných rozmeroch (horné aj dolné viečko), skoro som nevidela. Po návšteve u lekára mi aplikoval prvý deň 3 tablety Prednizonu plus Alergid. Opuch okamžite ustúpil, nie som si istá, či sa aj vyriešil, skôr mám pocit, že sa len potlačil. Podľa mňa išlo o neprimeranú alergickú reakciu organizmu na pobyt v lese, plus predchádzajúce psychicky vypäté situácie.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš zdravotný stav. Rád by som napísal, že je všetko v poriadku, ale od ideálu zdravia je to, bohužiaľ, vzdialené. Blížite sa k veku 50 rokov, čo je určité zlomové obdobie a vstupujete do tohto životného obdobia s množstvom zdravotných problémov. Odporúčam riešiť ich teraz, pokiaľ nebudú akútne.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie v poriadku. Slabé miesta nie sú. Táto oblasť trpí nedostatkom D vitamínu. Inak všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo neobkreslilo krvné riečište celého tela. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už bežiaca chorobnosť. Príčina chorobnosti sú nežiaduce mikroorganizmy v stenách čriev a žíl. Sú z lesného prostredia, líška, jazvec alebo ježko. Poškodzujú biochémiu buniek.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo nervový systém, ktorý začína pod stredným mozgom ako nervový uzol. Stupeň chorobnosti je 60, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Blokovaná obnova nervových zakončení kvôli mikroorganizmom. Ukladanie cholesterolu a iných toxínov do nervových buniek.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už bežiaca chorobnosť. Príčina chorobnosti sú nežiaduce genetické zmeny, ktoré poškodzujú túto oblasť. Ešte nie onkologické nebezpečné bunky. Odporúčam riešiť.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo hormonálne žľazy v poriadku. Ale produkcia hormónov pre telo je už nedostatočná. Celkovo 30% z celkovej potreby, teda chýba 70%, čo sa prejavuje na zlom zdravotnom stave. Náhradu je možné vybudovať v tukových bunkách tela. Zatiaľ váš tuk netvorí žiadne užitočné látky pre telo. Štandardné procesy starnutia.

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo obkreslilo slinné žľazy, žalúdok, tenké črevo. Slabšia produkcia žlče. Kyvadlo neobkreslilo pankreas. Stupeň chorobnosti je 70-80, čo je bežiaca chorobnosť. Celkové poškodenie buniek pankreasu zvnútra. Príčina ochorenia sú procesy starnutia, ktoré idú rýchlejšie ako je bežné.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku až na oblasť pečene. Stupeň chorobnosti je 40 – 50, čo nie je ešte lekársky zistiteľné. Príčina chorobnosti je drobenie časti pečene. Tukovitosť pečene, ukladanie toxicity. V tele moc toxínov.

Diagnostika biochémie: biochemické reakcie sú nestabilné a vyvolávajú sa prudké neadekvátne reakcie na rôzne látky aj prírodného charakteru. Liečba klasickými liekmi a bylinkami môže byť značne riziková. Vhodné sú liečby na základe vizualizácie a vnútornej sily vôle.

Diagnostika imunitná: celkovo v poriadku. Štandardné fungovanie.

Pridaj komentár