Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na príčiny vášho strachu a zvýšeného stresu. Na jednej strane máte výnimočné schopnosti čítať zápisy v magmatických poliach Zeme, ale na druhej strane už menší záujem o návrat do reality bežného života. Pokúste sa o nápravu.

Zdravotný stav
Robil som vám osobitne (A 787) a nevyznel priaznivo.

Psychický stav
Aurický obal nie je stabilne ukotvený okolo fyzického tela a tiež podvedomé obaly sú mimo tela. Nie je to veľká vzdialenosť, ale už teraz treba minimálne dobré psychoterapie.

Povaha
Ste usadený v strednom mozgu ako väčšina ľudí. Charakterizuje to obrázok chlapca, ktorý sa ešte stále rád hrá a život berie ako sen, z ktorého sa netreba zobudiť. Zo stredného mozgu nie je spojka do iných oblastí a silný stav detskej psychiky.

Sexus
Sexus povahy je usadený v strednom mozgu a charakterizuje to obrázok detskej sexuality. Sexus centrum je umiestnené v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má svoj fetiš v jedle a puberťáckych provokáciách. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: detská hra. Povrchová vzrušivosť: na jedlo. Pohlavná vzrušivosť: na veci ezoterické. Citová vzrušivosť: ezoterika a duchovno.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
Aura je okolo tela asi 5 cm nad povrchom kože. Klinický obal neviete používať. Veci v duchovnom svete čítate cez vyosenie psychického štandardu a často nevrátite psychiku do normálneho stavu. Máte v sebe informačné pole spomienok mŕtvej osoby, ktorá bola mnohokrát reinkarnovaná. Túžby obal, ktorý je vyosený z tela von, obsahuje spomienky šamana, ktorý chce duchovnú aktivitu. Mozoček obal poslania obsahuje šamanské tradície. Rodostrom obal obsahuje zápis o predkovi, ktorý bol fyzicky postihnutý, ale nie psychicky. Kostný záznam obsahuje silné kontakty s anjelským svetom. Dieťa obal obsahuje šamanské rituály. Zvierací obal obsahuje spomienku zvieraťa zabijaka. Eros obal obsahuje jedlo a jedlo ako erotickú náhradu. Zápis spomienok tvoria veci technického charakteru. Šaman obal obsahuje hviezdy a záujem o kozmické dianie. 7 obalov spolu obsahuje skoro všetky záznamy v magma poliach. Život v magma poliach a nie v realite a reálnom čase. Nezáujem o bežný život a únik do zápisov v magmatických poliach. S vonkajším svetom iba formálny kontakt.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Doslova únik a útek pred realitou života a nezáujem o vonkajšie dianie, čo je nebezpečný mechanizmus. Treba sa vracať do reality a nezostávať v magma poliach trvalo. Iba keď je to potrebné.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Strach z vonkajšieho sveta a únik do vnútorných svetov. Zámerné poškodzovanie zdravia. Treba zaujať k životu nový postoj.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Nebezpečná tendencia ničiť vlastné sny a nedovoliť im akúkoľvek aktivitu. V snoch praktizujete jogu a jogínske techniky čistej mysle. Nebezpečné tendencie. Sny majú liečiť, ozdravovať, riešiť psychické a pracovné problémy a až potom možno jogínske meditácie.

Riziká budúcnosti
Smerujú do rozsiahlych zdravotných problémov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.