Chcela by som vás poprosiť o psychickú diagnostiku. Teraz mám iný pohľad na psychiku.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vašu duchovnú cestu. Cítiť, že ju beriete vážne, prenikáte do seba a meníte sa. V mozgu vnímam špeciálne centrá po zasvätení, ktoré vám dovoľujú preberať ezoterické poznatky a skúsenosti aktívnym spôsobom.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky časti a orgány tela. Žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo ukotvený okolo fyzického tela, podvedomé obaly sú v tele. Teda stabilná psychika.

Povaha
Je cítiť, že sa venujete meditáciám. Psychicky máte rozšírené vedomie do 6 neurónových oblastí. Zároveň sa viete podľa potreby v niektorej časti skoncentrovať aktívnejšie. Tiež sa dokážete skoncentrovať na jednu činnosť mechanizmom aktívnych a pasívnych neurónov.

Sexus
Sexus povahy je v 6. neurónových oblastiach. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá dáva prednosť vlastnému duchovnému rastu. Sexus centrum: máte otvorené tri sexus centrá – v hlave, podbruší, ale aj detské v ústnej dutine. Vnímať tu vašu koncentráciu a snahu o rozšírenie vedomia. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba a svoju duchovnosť. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: samota a spánok.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
Keďže meditujete, máte otvorené rôzne druhy aurických obalov okolo 6. neurónových oblastí. Ovládate meditácie v aurickom obale okolo seba. Dobrá úroveň práce. Ovládate meditačné otvorenie klinického obalu z veľkého mozgu ako ho majú otvorený tí, ktorí prežili klinickú smrť. V 4. roku ste dostali do podvedomia anjelské sféry. Sú silne aktivizované na diamantovú úroveň. Čo môže prispieť k šťastnému osudu. Túžby obal obsahuje záznam osoby s duševnými problémami, ktorá sa odmieta dať do poriadku. Mozoček obal vášho poslania je pozmenený a obsahuje život s anjelskými šamanskými sférami. No moc sa vám to nepáči. Zatiaľ je nechuť riadiť sa týmito podvedomými procesmi. Rodostrom obal obsahuje osobu z rodu so silným sklonom k laickému náboženstvu. Kostný záznam obsahuje silnú aktivitu anjelských sfér šamanov. Dieťa obal obsahuje anjelské sféry. Zvierací obal obsahuje zvieratá a aj anjelské sféry. Eros obal obsahuje anjelské sféry a lásku k novorodeniatkam. Šaman obal obsahuje anjelské sféry a šamanské rituály. 7 obalov spolu obsahuje zápis o aktivitách šamanských anjelských sfér. Ovládate techniku rezonancie organizmu a prienik do mikrosveta psychickým kontaktom.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Postupne a pomaličky sa podriaďujete anjelským sféram a to hlavne egyptským, ktoré meditačne cvičíte. K egyptským božstvám vytvoreným z transformácie anjelských sfér máte bližšie ako ku klasickým šamanským anjelom.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Ešte stále si chcete robiť veci po svojom a tak, ako vám to chutí a nie tak, aby to bolo úspešné.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Vnímať, že ovládate snové pochody v záujme vášho zdravia, šťastia.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď budete športovať, zdravo sa stravovať a starať sa o svoju náboženskú cestu založenú na anjelských sférach.

Pridaj komentár