Chcela by som vás znova požiadať o skontrolovanie môjho podvedomia. Pred rokom ste mi robili veštecký profil pod značkou A538, za čo vám ešte raz ďakujem. Na vašu radu som začala pravidelne cvičiť či kung a myslím, že mi veľmi pomohol. Začala som vnímať energiu, lepšie chápať svoje vnútorné pocity, fyzicky aj psychicky sa cítim oveľa lepšie.

Požiadali ste ma, aby som znovu vyhodnotil váš psychický stav. Moc sa toho nezmenilo, ale ani sa nepohoršilo. Skúste krotiť svoje sivasté anjelské sféry.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky časti vášho tela. Žiadne vážnejšie zdravotné problémy nenachádzam.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo zakotvený okolo fyzického tela a podvedomé obaly sú v tele. Celkovo štandardný psychický stav.

Povaha
Ste usadená v drobných neurónových gangliách okolo orgánov a častí tela. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je uzatvorená do seba a svojho vnútra.

Sexus
Sexus povahy je usadený v gangliách. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je zameraná na vzhľad a zovňajšok iných osôb. Sexus centrum je usadené v spodnej časti tela. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá má netradičné prístupy k životu. Schopnosť hľadať nové nápady a riešenia.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na to, aby iné osoby dobre vyzerali a boli šťastné. Povrchová vzrušivosť: na mužské a možno aj ženské telo. Nejasné. Pohlavná vzrušivosť: nejasné tendencie. Citová vzrušivosť: krásne vyzerajúci ľudia.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4.roku sa u vás vytvorili sivasté anjelské sféry. Rada si robíte veci po svojom a tak, ako vás to baví. Často to nejde k úspechu. Aura je okolo vás ako množstvo futbalových lôpt. Všade cítiť vplyvy sivastých anjelov. Túžby obal obsahuje zápis o osobe, ktorá je rada sama. Mozoček obal obsahuje vaše poslanie, ktoré máte realizovať. Je nejasné a zle zapísané. Rodostrom obal obsahuje zápis o mužovi, ktorý mal ženské sklony a venoval sa skrášľovaniu žien. Kostný záznam je pasívny. Dieťa obal obsahuje deštruktívne schémy z cintorínov. Zvierací obal obsahuje deštrukciu, ničenie. Eros obal obsahuje tendencie si psychicky ubližovať. Zapisujete hlavne všetko o vonkajšej kráse upravených ľudí. Šaman obal je prázdny. 7 obalov spolu obsahuje informácie o liečivých energiách, ktoré z vás vyžarujú.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade cítiť silný vplyv sivastých anjelských sfér. Žijete tak, aby ste si mohli robiť po svojom a často na úkor seba a vášho väčšieho úspechu. Ste spokojná, keď veci idú podľa vás a nie tak, aby prinášali ešte väčší úspech. Skúste holdovať bielym anjelským sféram.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Extrémna snaha, aby svet vyzeral tak, ako vy poviete a určíte. Skúste mierne povoliť.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Celkovo komandujete svoje sny a pretvárate ich na to len chcete. Pokiaľ je to k zdraviu, tak je to v poriadku. No príliš ste zameraná na prácu a menej na oddych.

Hviezdy, šťastný osud
Keď budete robiť veci aj tak, ako si predstavujú iní ľudia.

Pridaj komentár