Zaujímam sa o duchovno, aktívne hĺbkovo asi 2r., som teoretik, praxujem iba so zákonom zrkadla /to, čo vyčítam druhým je vo mne – tak sa spoznávam /. Najviac ma zaujíma ufo a všetko, čo smeruje k r.2012. Snažím sa pomôcť, kde môžem a viem a môj najväčší zákon, podľa ktorého sa snažím riadiť, je láska. Chcem čo v najväčšej možnej miere pomôcť druhým, šírenie duchovna. Mám obrovské problémy nájsť si partnerku.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Našiel som tu hrozby, ktoré by ste nemali brať na ľahkú váhu.

Zdravotný stav
Nachádzam trvalo poškodené miesta v nervovom systéme. Vnímam to ako geometrické objekty. Najhorším miestom bola označená štítna žľaza a ostatné hormonálne žľazy. Vhodné alternatívne preliečiť. Ostatné v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je vyosený od fyzického tela a to do značnej vzdialenosti. Bolo by vhodné stabilizovať psychický stav.

Povaha
Ste schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v mozočku. Máte ľudské vedomie, ktoré je usadené v strednom mozgu a odtiaľ má spojenie do mozočka. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má problém reálne vnímať seba a svoje okolie. Potreba vrátiť sa do reality.

Pred narodením
Matka chodila počas tehotenstva vo zvláštnom snovom stave. Neustále ste spali a nevnímali realitu.

Pôrod
Bol pre vás šok, úplný nezáujem vnímať realitu. To zostalo až do dnešných dní.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší. Ide o ženské sexuálne centrum. U mužov to znamená zvýšenú vnímavosť, veštecké a umelecké schopnosti.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Vnímam tu postavy, ktoré majú v rukách rozprávkové a beletristické knižky. To je vám predurčené osudom. Pokiaľ to napĺňate, tak šťastný osud je možný.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Vnímam vás tu ako osobu, ktorá ide životom ako slepec, ktorému všetci dookola robia zle a vám to robí dobre. Typická schizofrenická črta.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Máte v tejto oblasti zmätok a chaos. Vhodné terapie na upratanie astrologických schém. Ako keby ste nemohli plánovať šťastný osud.

Astrológia anjelov
Skúmam oblasť neurónov miechy. Anjeli šťastného osudu sú pozabíjaní. Vládne tu démon deštrukcie. Zámerne vás vedie do nepríjemností. Keď s ním komunikujete, tvári sa ako anjel.

Astrológia duchovna
Skúmam oblasť ganglií, drobných nervových zhlukov pri každom orgáne. Z tejto roviny vám radí zviera v podobe chobotnice. Napriek jej radám si robíte, čo chcete a nepočúvate dobré rady.

Snová astrológia
Skúmam snové podvedomie. V snoch sa hráte na siláka a sex idol. Všetko vám vychádza, do denného vedomia sklamanie, že sa o vás nikto nezaujíma.

Rodová karma
Skúmam vplyv vášho rodostromu na váš terajší osud. V rode duševne choré osoby, ktoré si nedokázali udržať ľudský rozmer vedomia. Musíte si dávať dobrý pozor, aby ste nemali psychické problémy.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve výchovou. Celková vzrušivosť: na tehotné ženy a dieťa v nich. Povrchová vzrušivosť: knižky o erupciách. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem, problémová. Citová vzrušivosť: na ženské telo a ako ho získať. Mimoriadne problémové sexuálne podvedomie nevhodné pre vytvorenie trvalejšieho vzťahu.

Traumatické udalosti
Ste sám traumou pre svoje okolie, keď vám niekto poradí alebo chce pomôcť, tak reagujete únikom. Pokiaľ je voči vám niekto tvrdý a hrubý, tak vám môže pomôcť.

Duchovná úroveň
Ste príliš morálna a etická osoba, až príliš. Nevhodné pre reálny život. Naučte sa to ovládať.

Špeciálne vedomie
Prekvapujúco máte kozmické vedomie planéty Venuše. Teda máte taký typ vedomia, ako keby ste boli fyzicky na fyzickej planéte Venuša. Vo vnútri máte pocit, ako keby ste boli anjel a žili v anjelskom svete. Dobre a pozitívne to vplýva na ľudí, ktorí sú zákerní a nenávistní. Využite to na prospech svojho okolia. Zároveň vaše vedomie preniká do časti Mliečnej dráhy. Pre vás to znamená, že by ste sa mali dobre vyznať v náboženských vedách.

Pridaj komentár