Požiadali ste ma, aby som vám na základe diagnostiky A 368 navrhol alternatívnu formu samoliečby. Pokiaľ užívate lieky od lekárov, treba konzultovať tieto terapie s ošetrujúcim lekárom. Na alternatívnu liečbu nabiehajte postupne, postupne užívajte jednotlivé lieky a terapeutické postupy. Naučte sa byť trpezlivá a liečiť sa dlhodobejšie.

Liečte sa v nasledujúcom postupe:
1.trávenie
2.hormonálnu sústavu
3.obličky
4.kostnú dreň

Liečba trávenia: čerstvá pomarančová šťava – užívajte 1 mesiac, žihľavový čaj – 5 mesiacov. Žeň šeň tabletky – 2 roky. Prikladanie rúk na oblasť pupka a predstava, ako správne trávi – 1rok. Venovať sa maľovaniu a kresleniu – trvale ako relax.

Liečba hormonálnej sústavy: prírodné hormonálne prípravky – vhodný by bol Melbromenox alebo vhodná antikoncepcia. Užívajte dlhodobo. Ďalej užívajte macerát z imela bieleho. Pár lístkov imela necháte lúhovať v šálke studenej vody, pred pitím mierne zohrejete. Popíjať na obed 2 mesiace. Na oblasť hormonálnych žliaz si prikladajte minerály rôznych druhov. Venujte sa ezoterike minerálov. Popíjajte vodu, v ktorej boli vhodené na pár hodín rôzne minerály. Užívajte homeopatiká na báze minerálov. Pomohlo by aj aktívne cvičenie.

Liečba obličiek: plávanie, horúca a studená sprcha, užívanie pangamínu, cola a červené víno. Acylpyrín. 10 mesiacov. Žeň šeň – ako sladký nápoj. Rôzne druhy sirupčekov – skorocelový, z materinej dúšky, džúsy z pravých lesných plodov. Masáž tela u maséra, akupunktúra zameraná na činnosť obličiek.

Liečba kostnej drene – krvotvorby: tatárske bifteky z kvalitnej hovädziny. Gingo biloba ako čaj alebo tabletky. Lymfomasáž tela. Vytrvalostný beh. Pobyt v prírode a pojedanie surových byliniek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.