Požiadali ste ma, aby som komplexne zhodnotil váš zdravotný a psychický stav. Teraz som sa veštecky pozrel na vaše podvedomie. Celkovo možno hovoriť, že ste postúpili ďalej a otvorili ste si cestu do viacerých oblastí. No veci treba podoťahovať a bojovať ďalej.

Zdravotný stav
Je špeciálne zhodnotený v niektorých profiloch: B 91, B 95, B 110.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a podvedomé obaly sú v tele. Teda dlhodobo štandardný psychický stav.

Povaha
Ste psychicky usadená v strednom mozgu, v mieche, v brušnom mozgu. Teda do určitej miery cítiť, že sa venujete meditáciám. No nie úplne univerzálne. Ale aj toto je viac ako u bežných ezoterikov, ktorí počas svojho života zostanú iba v jednej neurónovej oblasti.

Sexus
Celková vzrušivosť: je zameraná na vás samotnú a určité narcistické sklony v rozumnej miere. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba a zvýrazňovanie ženstva. Citová vzrušivosť: chaos, zmätok, uponáhľanosť.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali čierne anjelské sféry. Teda robiť veci nevhodným spôsobom. Meditačne ste to zmenili na zmes sivastých a bielych anjelských sfér. No nechcete ich počúvať a viac sa utiekate k náboženským anjelským sféram, ktoré sú o niečom inom. A to je škoda, takýto vývoj. No nie je jednoduché prejsť z čiernych anjelských sfér do bielych a nerobiť si v živote podľa seba. Ale pokrok tu určite vidieť. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Snažíte sa dostať biele anjelské sféry detských dyslektikov. Bojujete o to. No skôr je to ako detská hra a nie vážny úmysel.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Ešte stále je pre vás ezoterika dobrodružstvo. Niečo exotické a nie vážna záležitosť. A nebodaj seriózna duchovná cesta. No oblasť ezoteriky vám dáva určitú životnú silu a istotu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch sa na vás valí vaša minulosť, ktorú sa snažíte zo snov zlikvidovať. Nemyslím si, že to robíte rozumne. Mali by ste nadväzovať múdro na tradície svojho etnika. Nedajú sa zlikvidovať, ale rozumne podriadiť.

Hviezdy, šťastný osud
Zmeniť postoj k ezoterike a nastúpiť serióznu ezoterickú cestu.

Pridaj komentár