Požiadali ste ma, aby som vám vypracoval mikrobiologický profil (predošlý profil B 107). Odporúčam, aby ste sa začali zaujímať aj o túto oblasť svojho tela. Riziková oblasť sú vírusy v podbruší. Upozorňujem, že vyšetrenia u imunológa alebo mikrobiologické vyšetrenia sa nemusia stotožňovať s mojím odhadom situácie.

Mikrobiologický profil kože: cítiť dostatočný ochranný mechanizmus voči vstupu mikroorganizmov a čiastočne oslabený voči vírusom. Vírusy môžu vstupovať cez oblasť podpazušia a žalúdka.

Mikrobiologický profil ústa, oči, uši, nos, pohlavie: slinné žľazy nedostatočne likvidujú nežiaduce mikroorganizmy do trávenia. Zato vírusy likvidujú dobre. Cez oči môžu vstupovať mikroorganizmy, ale nie vírusy. Nesprávna skladba slzných žliazok. Cez uši neprenikajú ani mikroorganizmy, ani vírusy. Príušnicové žľazy sú dostatočne výkonné. Nosné mandle sú dostatočnou prekážkou pre mikroorganizmy a značnú časť vírusov. Krčné mandle nezachytia nič, ani ich okolie, riziková oblasť. No ich nečinnosť nahradí lymfatická mriežka v dýchacej trubici. Pohlavná žliazka blokuje príchod vírusov v aktívnej podobe, ale púšťa dovnútra množstvo mikroorganizmov. Tie prenikajú do organizmu. Váš pot nie je dostatočnou ochranou voči mikroorganizmom a vírusom. Mazové žľazy vytvárajú dostatočný ochranný povlak na tele. Anál nepustí dovnútra nežiaduce mikroorganizmy a vírusy.

Mikrobiologický profil možných poškodení: cez kožu a jej možné poškodenia prenikajú všetky mikroorganizmy rýchlo a hlboko. Neskorá reakcia organizmu. Poškodenia v ústach a orgánoch stráži veľmi starostlivo.

Mikrobiologický profil tenkých čriev a ostatných orgánov: celkovo v poriadku, iba mikroorganizmy na spracovanie lepku z obilia chýbajú a nie sú zastúpené dostatočne. Vnútro organizmu ich likviduje. Mikroflóra žalúdka je extrémne sterilná. Pankreas a jeho šťavy sú zdrojom nežiaducich mikroorganizmov. Rizikové vírusy zo zvierat. Žlč je čistá a v poriadku. Pľúca sú čisté a v poriadku. Srdce premnožené vhodné mikroorganizmy. Organizmus ich tu nevie udržať v rozumnom počte. Zaťažujú činnosť srdca. Obličky sú príliš sterilné a nežiaduca likvidácia aj vhodných mikroorganizmov. Slezina má premnožené vhodné vírusy. Hrubé črevá nevhodná mikroflóra plesní a húb. Treba vyčistiť. Kostná dreň uložené herpetické vírusy rôzneho druhu. Môžu poškodzovať celkovo prostredie kostnej drene.

Mikrobiologický profil lymfa, mozgovo-miešny mok, krv, moč: lymfatický mok je veľmi dobre účinný. Mozgovo-miešny mok má oslabenú účinnosť. Krv obsahuje nežiaduce herpetické vírusy. Lymfatická mriežka slabne a stále menej vie udržať objem vhodných mikroorganizmov.

Mikrobiologický profil vnútra buniek: v bunkách podbrušia a pohlavných orgánov je vírus na devastáciu buniek v tejto oblasti. Rizikový faktor. Nežiaduce vírusy vo svaloch. Môžu poškodzovať bunky zvnútra. Pečeň má vírusy uložené v latentnej forme. Pravdepodobne herpetické. Keby do organizmu prenikli veľmi nebezpečné mikroorganizmy a vírusy, organizmus by reagoval veľmi ťažko.

Mikrobiologický profil biele krvinky: sú skvele vybavené, imunitná pamäť je výborná, ale je ich nedostatok. Ich tvorba slabo reaguje na nebezpečenstvo. Na onkologické ochorenie by reagovali nasledovne: snažili by sa ich izolovať a chemicky atakovať. Pri extrémne zhubnej rakovine rýchlej formy by nestíhali a mali by problém pri stredne rýchlej forme. Celkovo sú reakcie bielych krviniek slabé.

Teritoriálny pud: je celkovo v hrubých črevách pasívny, bez aktivity. Po aktivovaní by v prvom rade zlikvidoval herpetické vírusy v kostnej dreni. Potom by likvidoval nežiaduce vírusy.

Pridaj komentár