Chcela by som Vás požiadať o vypracovanie kontrolného geriatrického profilu. Vami odporúčané terapie som dodržiavala v rámci svojich možností. Chcela by som pokračovať v programe dlhovekosti, aby som si čo najdlhšie udržala dobré zdravie a kondíciu. Tiež som, rovnako ako vy, zvedavá na svoje gény.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, ako sa vnútorne dávate do poriadku (B33). Vediete si výborne a vnútorný diagnostický odhad na úrovni génov naznačuje na dlhovekosť. Ale v obličkách gény poukazujú na silné riziká v budúcnosti. Odporúčam riešiť.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa stará o neuróny veľmi vzorne a precízne. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Chromozómy štandard. Bunkové jadrá dostatočná životnosť. Mitochondriálne jadrá dostatočná životnosť. Gény v norme a jeden gén dlhovekosti, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Chromozómy štandard. Bunkové jadrá nedostatočná životnosť. Mitochondriálne jadrá nedostatočná životnosť. Gény v norme. Jeden gén dlhovekosti a jeden gén k stavu bezchorobnosti.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú slabú životnosť. Orgániky v bunkách sú poškodené. Chromozómy štandard. Bunkové jadrá nedostatočná životnosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Gény v norme. Jeden silný gén dlhovekosti ako u dlhovekých jedincov okolo 100 rokov života. Dva samostatné gény k stavu bezchorobnosti. Chromozómy bunkového jadra a mitochondriálneho jadra sú prepojené spoločne, čo je dlhovekosť.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky slabá životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Chromozómy štandard. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Gény v norme. Jeden silný gén dlhovekosti a samostatné gény k stavu bezchorobnosti.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky v zlom stave. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Chromozómy štandard. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v mitochondriálnom jadre pozmenené a pôsobia na netradičné psychické pochody. Gény: sú tu asi tri gény dlhovekosti, jeden gén voľný pre bezchorobnosť. Gény v mitochondriálnom jadre ako u dlhovekých jedincov a silné účinky.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dostatočná životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v poriadku a jeden chromozóm pre neštandardné psychické pochody operujúci hlboko v štruktúrach buniek. Ufo ezoterika. 6 génov dlhovekosti a jeden pre extra dlhovekosť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dlhovekosť. Orgániky v bunkách sú čiastočne poškodené. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v poriadku. Gény v norme. Jeden gén poškodený a slabučký do oblasti tehotenstva a potomstva.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky slabá životnosť skoro všade. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v poriadku a jeden chromozóm pre neštandardnú psychiku cez vnútro buniek – Ufo ezoterika. Gény k dlhovekosti veľké množstvo. Obličky, bohužiaľ, gén na devastáciu. Niektoré gény idú do detstva a niektoré do stavu starnutia. Rizikový faktor v staršom veku. Riziko nečakaného zlyhania. Pudy to chcú riešiť. Podobný gén, ale slabší, vo svalových bunkách. V neskoršom veku výpadky určitých svalov možné. Pudy to vedia liečiť zvnútra.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: z tukových buniek produkujete asi 400 000 jednotiek užitočných látok pre telo. Všetky natekajú do tela. Podporujú hormonálne žľazy a upratujú organizmus na úrovni bunkovej blany.

REAKCIA NA PROFIL
Chcela by som sa vám veľmi pekne poďakovať za vypracovanie geriatrického profilu.  Nečakala som, že môj zdravotný stav je tak uspokojivý. Čo som však čakala, to sú moje ľadviny. Prežila som pár ľadvinových kolík, no nič prijemné. Dúfam, že pudy vymyslia niečo, aby som sa mohla dať úplne do poriadku. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za Vašu námahu, ktorú ste vynaložili pri mojej diagnostike a vypracovaní môjho podrobného profilu. Budem Vám tiež vďačná, keď mi určíte ďalšie terapie.

Geriatrická liečba podľa pudov
Požiadal by som vás, aby ste začali s čo najmenšími dávkami a všetko robili pozvoľna a v kľude. V prípade čudného stavu ma okamžite kontaktovať. Aj v nočných hodinách. Kedykoľvek.

Liečba bunkových a mitochondriálnych jadier v nervstve

Prikladať na telo petržlenovú vňať a zakryť uterákom. Celý zväzok umytej vňate. Stačí realizovať 2 krát. Terapia trvá asi 20 minút.

Prikladať na telo zelerové listy. Umyť poriadne a odskúšať reakciu kože. Robte tak 1 krát, terapia má trvať 20 minút.

Prikladať na telo kombinácie bazalky, materinej dúšky a iných byliniek, ktoré dostať čerstvé v hypermarketoch. Robte tak asi 3 krát po dobu 2 mesiacov. Terapia trvá 20 minút.

Liečba pankreas, orgániky v bunkách, bunkové jadrá

Prikladať na telo kapustné listy asi 3 krát celé telo. Zobrať list a postupne ho prikladať po tele. Terapia trvá 20 minút.

Tak isto zoberte zelerové listy asi 3 krát celé telo, môžete ich prikladať spolu s kapustnými listami.

Liečba hormonálnej sústavy
Posúvať po tele 1-2 krát lístkové cesto, potom osprchovať.

Liečba obličiek, svalov
Kúpte si homeopatikum na báze zlúčenín mangánu alebo ho vyrobte. Do litra destilovanej vody vložíte čo najmenší kúsok. Umyjete väčšiu umelohmotnú nádobu destilovanou vodou a nalejete tam tento 1 liter destilovanej vody. Dolejete 3 litrami destilovanej vody. Na začiatok stačí omyť iba ruky a počkať na reakciu. Nechať zaschnúť. Pokiaľ obličky neštrajkujú, tak omyť väčšiu časť tela, napríklad celé ruky. A potom postupne väčšiu časť tela, až celé telo.

Podobne vyrobiť homeopatikum zo zlúčenín medi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.