Požiadali ste ma, aby som sa pozrel, ako napredujete na duchovnej ceste. Je každému jasné, že sa meditáciám venujete intenzívne a stali sa pre vás dôležitými a významnými. Verím, že vydržíte a budete napredovať vo svojom duchovnom raste.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky časti tela v poriadku. Žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo usadený okolo tela. Podvedomé obaly sú na mieste.

Povaha
Meditáciou máte rozšírené vedomie do neurónov veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, brušného mozgu a ganglií tela. Bežní ľudia majú vedomie iba v jednej oblasti neurónov.

Sexus
Sexus povahy je usadený v 6. neurónových oblastiach. Vykazuje obrázok sexuálnej radosti zo samej seba. Teda rozumný narcizmus. Sexus centrum je usadené v hlave. Teda niečo znamenať a dosiahnuť. Všetko zorientované na fyzické a psychické zdravie a šamanské anjelské sféry.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na zvieratá. Pohlavná vzrušivosť: vlastná fantázia. Citová vzrušivosť: na duchovných ľudí a duchovnú cestu.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku boli vytvorené obaly bielych šamanských anjelských sfér, cítiť, že ste sa s nimi psychicky prepojili a dokázali ste ich ešte dynamizovať. Aj keď niekedy sa im zbytočne bránite. Jednoducho sa vám nechce. Pohoda, klídek. Nevyužívate možnosti šťastného osudu. Máte v sebe info pole mŕtveho polárneho šamana. V 12. roku boli vytvorené ďalšie obaly. Túžby obal obsahuje anjelské sféry šamanov. Mozoček obal obsahuje anjelské sféry šamanov. Rodostrom obal obsahuje anjelské sféry šamanov. Dieťa obal, zvierací obal, eros obal a 7 obalov spolu obsahujú anjelské sféry šamanov. Vnímať, že ste svoje podvedomie ezotericky pozmenili, čo je odmena za váš duchovný rast a záujem o duchovnú cestu.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade cítiť, že málo využívate možnosti šťastného osudu, ktoré vám vaše duchovné vnútro ponúka. Typická vlastnosť ľudí s anjelskými sférami a ich nedostatočné využitie pre život.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Pasivita a čakanie, že to za vás niekto spraví a zariadi. Veď otrokov je okolo vás dosť a anjelské sféry to zariadia.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Všade anjelské sféry a veľká škola anjelov. Učíte sa v snoch od anjelov úplne extaticky. Veľká radosť.

Astrológia šamana
Táto úroveň psychiky je plná zasvätení. Máte ich za sebou aspoň 40. ešte ste nedocenili ich silu a dynamiku. Všetko chce svoj čas.

Astrológia ľudská
Rozumová úroveň ezoteriky je krehká parketa a pre vás veľké obavy. Lepšie sa cítite v objatí šamanskej psychiky. Nemali by ste sa báť premýšľať.

Astrológia praveká
Do tejto roviny prenikáte opatrne a máte voči nej odpor a znechutenie.

Astrológia zvieracia
Ešte stále chýba plné prepojenie na túto dimenziu. Máte obavy, že by ste robili erotické nezodpovednosti.

Astrológia sveta mŕtvych
Už ste si zvykli a ste tu doma. Opadol strach.

Astrológia magma zápisov
Ešte obavy a útek z tejto oblasti. Nekľud a nervozita.

Astrológia kozmické inteligencie
Túto oblasť považujete za veľkú srandu a ešte väčšiu hlúposť. V podstate ju odmietate.

Anjelské sféry šamanské vo svete mŕtvych
Ste tu ako doma a anjelské sféry vás majú radi, čo viete patrične využiť vo svoj prospech.

 

Pridaj komentár