Mám bolesti chrbtice krčnej, medzi lopatkami, často si ju vypukávam, chodím zhrbená.
Som stále napätá, nervózna a pesimistická. Mám problém s koncentráciou, neviem si zapamätať základné veci a pochopiť niečo na prvý raz je u mňa tiež problém. Skoro každú noc sa mi snívajú strašné sny, vždy sa zobudím na sen okolo 5 hodiny ráno a už radšej nechcem zaspať.

Odhadujem, že vaše problémy začínajú v oblasti temenného mozgu. Tu je centrum pre nervový vzruch v tele. Nervový vzruch ide prudko do pečene, sleziny, mandlí, lýmf a slepého čreva. To silne aktivizuje imunitný systém proti baktériám, ktoré vlastne v tele nie sú. Oblasť trávenia imunitný protibakteriálny systém nezasahuje. Oblasť temenného mozgu a nervstva treba preliečiť. Následne pečeň a obličky.

Diagnostika kyvadlom: odmietlo obkresliť oblasť temenného mozgu. Ostatné oblasti mozgu obkreslilo. Neobkreslilo nervstvo tela, hlavne nervstvo k svalom. Nervstvo k orgánom a ostatným častiam bolo obkreslené.

Diagnostika silva objekty: trvale poškodené bunky sa nachádzajú práve vo svaloch a je ich veľa.

Diagnostika silva aktivita: v tele sa dobre všetko čistí a rekonštruuje. Menej v obličkách a v pečeni. Vo svaloch sa nedeje nič.

Diagnostika energetická: nemáte stabilné toky energií. Aurický obal je potrhaný a problémom sú oblasti svalov. Magmatické energie nenatekajú to tela a obtekajú ho po stranách. Magnetických energií je dostatok. Sexuálne energie silne natekajú do svalov. Vo svaloch hromadenie energie a vytváranie migrenóznych voltov. Dôvodom zlého stavu svalov sú aj sexuálne energie. Teda nestabilná činnosť vaječníkov. Tiež epifýza ako žľaza na reguláciu sexuálnych procesov je dlhodobo nestabilná. Treba preliečiť. Doporučujem Melbromenox.

Diagnostika biochemická: hypofýza v poriadku. Epifýza a vaječníky – nestabilná činnosť. Biela hmota mozgová tvorí dostatok látok. Kyslík je v poriadku. V organizme je nedostatok toxických látok. Pečeň prehnane spracúva toxické látky z tela a produkuje iné toxické látky, ktoré organizmus ukladá do svalov. Treba preliečiť pečeň. Nezaškodí ju nechať lekársky otestovať. Pokiaľ sa nič nezistí, tak preliečiť alternatívne. Slezina má v sebe málo látok pre prípad núdze. Tukový orgán je úložiskom toxických látok alebo nadprodukcie pečene. Zároveň produkcia potrebných látok z tukového orgánu (tuk v tele) je blokovaná a nedostatočná. Obličky sú problémové z dôvodu činnosti pečene.

Diagnostika astrálna: čierna žaba sa usadila na pečeni, čo naznačuje na zlú činnosť pečene a jej biochémiu.

Diagnostika totemová: totemové zviera by liečilo pečeň. Vytrháva ju von z tela a nesie k liečiteľovi.

Diagnostika vyživovacia: je poškodená, do organizmu ide málo živín a väčšinu strhne na seba práve pečeň. Treba dať do poriadku.

Diagnostika najhoršieho miesta: bola označená pečeň.

Diagnostika toxínov: vysoký obsah toxínov z pečene je uložený vo svaloch a tuku.

Diagnostika autopilota: neurónové oblasti fungujú v poriadku.

Diagnostika spirit: základný problém je mozog, ktorý zbytočne aktivizuje celý imunitný systém proti baktériám. Nervový vzruch je vedený do mandlí, sleziny, pečene, obličiek, lýmf, slepého čreva. V tele je prehnaná aktivita voči baktériám, ktoré tam nie sú. Treba preliečiť temenný mozog a nervstvo.

Pridaj komentár