Hľadám harmóniu, lásku, pochopenie, istotu, a dôveru. (Obom partnerom som prišla na klamstvo aj na podvody, aj to, že ma podviedli…. ) Viem, že platí, čo si myslíš, ako rozmýšľaš, to sa aj deje. Je to pravda, ale ako rozohnať mrak, ktorý zatienil krásny výhľad? Rada by som našla nových kamarátov, nové vnemy, myšlienky, názory…. Ako sa vysporiadať s tým, čo bolo a tešiť sa na to, čo bude?

Požiadali ste ma, aby som nahliadol do vášho podvedomia, ktoré si každý nosí v sebe od narodenia. Pre mňa osobne som objavil nádhernú kombináciu kozmického a kabalistického vedomia. Pri vašom embryonálnom vývoji zohral úlohu vplyv židovských predkov z rodostromu a hyperaktivita, nekľud matky. Máte neštandardnú, ale zatiaľ stabilnú psychiku. S podvedomím vediete ťažký súboj, ktorý nemôžete vyhrať. Skúste pochopiť a začať žiť hlboký duchovný rozmer svojej osobnosti. Ináč si užijete neustále silnejúci tlak podvedomia. Ľudia si naivne myslia, že môžu žiť, čo sa im zachce bez následkov.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. No chýba silný kontakt na vonkajší svet. Skôr koncentrácia do seba. Záujem o vonkajší svet je oslabený.

Aura
Aurický obal z bioenergií okolo vás je silne aktívny a nedovoľuje vám kontakt s vonkajším svetom. Vaša koncentrácia končí v energetickom obale okolo vás. Určitá uzavretosť do vnútorného sveta.

Karma mozoček
Skúmam informačné polia v mozočku. Je tu silná schéma k duchovnej činnosti. Mali by ste sa venovať duchovnej aktivite a to mimoriadne silno. Tento vplyv je výrazný a nemožno ísť proti nemu. Podvedomie je s vaším počínaním nespokojné a ide proti vám. Nedokážete načúvať tomu, čo chce.

Klinický obal
Ten v tele nemáte, neprešli ste klinickou smrťou a návratom späť.

Túžby mozoček
Vo vás je túžba už zomretej osoby, ktorá chcela študovať a robiť duchovnú cestu. Túžba je silná. Ženie vás do samoty a meditácií.

Rodostrom obal
V tele sa nachádzajú vplyvy priamych predkov. U vás vnímam vplyv informácií vzdelanej osoby, ktorá sa venovala vedeckej práci, učiteľstvu, ale aj astrológii a duchovným vedám.

Kostný záznam
To, čo prežijete a uloží sa do spomienok, sa má všetko zapisovať aj do oblasti kostnej hmoty. Kosti berte ako predmet, do ktorého človek zapisuje, čo sa v ňom odohráva. Vy nezapisujete.

Dieťa pupok
Diagnostikujem ďalší informačný záznam, ktorý majú všetci ľudia v tejto oblasti. Je aktívny a uvoľnený do aurického obalu okolo vás. Ovplyvňuje vás, aby ste sa venovali duchovnosti a nie bežnému životu.

Zvierací obal
Ide o energie s uloženým záznamom o zvieracej minulosti. Je aktívny, ale vo vašom tele.

Eros obal
Ide o informácie o sexualite ľudstva. Je aktívny a nie je uložený v bode kľudu.

Šaman obal
Ide o energetický útvar z informácií o živote prírodných ľudí. Je uvoľnený a mimo tela.

Zapisovanie spomienok
V mozgu máte spomienky zapisované tak, ako keby ste žili na zemi sama. Nenachádzam spomienky na ľudí, zvieratá a prírodu.

7 obalov
Ide o energetický útvar s informáciami o histórii ľudstva. Obsahuje hlavne tibetskú kultúru. Tento obal je mimo vaše fyzické telo.

Vnútorný kozmos neurónov
Vaše podvedomie preniklo hlboko do neurónových oblastí a je schopné vnímať mikroštruktúry buniek. Všetko je zatiaľ vo vás otvorené a prenikáte do tejto oblasti psychiky. Mikrosvet neurónov je tak rozsiahly ako reálny fyzický kozmos.

Všetko nasvedčuje tomu, že máte síce stabilnú psychiku, ale mimoriadne neštandardnú. Prenikli ste hlboko do podvedomia a vzďaľujete sa od vonkajšieho sveta. Pokiaľ bude pokračovať tento trend, môže vás vonkajší svet prestať zaujímať. Psychický stav je stabilný, ale psychické prejavy budú zvláštne a svojrázne.

Povaha
Máte kozmické vedomie, ktoré ste získali počas tehotenstva matky. Nekľud, nespokojnosť a hyperaktivita spôsobila, že 6 neurónových oblastí a to veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog a ganglie pracujú ako jedna oblasť. Máte stav psychiky ako reálni kozmonauti, ktorí strávili v kozme viac ako 4 mesiace. Bližšie pochopíte v Kozmos sekcii na stránke. Takéto osoby toho moc so svetom tu na zemi nemajú. Ich myseľ je nastavená vnímať kozmos či už informačne, alebo energeticky. Osoby s takýmto podvedomím sú úspešné, pokiaľ vo všetkom okolo seba vnímajú hviezdy a planéty. Pokiaľ tak nerobia, problémová psychika a nešťastný osud.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vaše najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: scifi erotika. Povrchová vzrušivosť: na meteority a informačné polia kozmu. Pohlavná vzrušivosť: informačné polia Egypta. Citová vzrušivosť: kozmická samota.
Bohužiaľ, totálna odpojenosť od partnerov a partnerských vzťahov.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Neustále tvrdo ničíte všetko duchovné a tiež hviezdy. Zbytočne sa usilujete žiť štandardný život. Iba si ublížite. Nepochopenie vlastného osudu. Žijete proti svojej prirodzenosti.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Tvrdohlavo sa dožadujete rodiny, práce a bežného života. Podvedomie chce, aby ste žili ináč. Vy odmietate.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Sú tu skvelé abstraktné znaky všetkého druhu. Čo je typické pre tých, ktorí mali v rode židovských predkov. Znovu vaša nezmyselná túžba použiť toto bohatstvo do bežného života. Vaše podvedomie je silnejšie ako vaše priemerné ľudské túžby.

Astrológia miechy
Skúmam neuróny miechy. Temno a ponuro. Túto oblasť nemáte rozvinutú a priťahujete k sebe problémy. Hromadíte okolo seba neúspech. Čomu vám výdatne pomáha podvedomie, na ktoré ste zanevreli a nemáte ochotu sa mu podriadiť.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Dostatok životnej energie, ale podvedomie vám ju nedovolí využiť na to, čo chcete. Je určená na duchovnosť.

Astrológia ganglií
V tejto oblasti sú slabé malé postavičky, ktoré zámerne pre vás vyrábajú nezmyselné nápady. Pokiaľ chcete niečo zrealizovať, čo sa podvedomiu nepáči, tak to tadiaľto zariadia.

Špiritizmus
V aurickom obale, ktorý sa tvorí okolo fyzického tela, vnímam schopnosť komunikovať s informačnými poliami mŕtvych osôb. No podvedomie nedovolí využívať tieto sily.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snovom procese vediete zúfalý boj s podvedomím, ktorý môžete iba prehrať. Podvedomie sem nakopí deštrukciu a negativitu. Je naivné si myslieť, že vám podvedomie dovolí žiť iba to, to vám bolo dané klasickou výchovou.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Zlá rodičovská výchova, ktorá sa snažila potlačiť vašu duchovnosť a spraviť vás klasickým štandardným jedincom. Nepochopili silu podvedomia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.