Pred dvoma rokmi som mala veľmi ťažké obdobie. Zomrel môj brat a veľmi ťažko som to znášala. Začala som mať zdravotné problémy, dokonca diagnostikovali u mňa aj “ sclerosis multiplex „, čo ešte nie je definitívne potvrdené. Veľa športujem a predsa mám problémy s mojou váhou. Chcela by som pomôcť pri riešení problému s nadváhou a špecifikovať, či diagnóza SM je u mňa pravdepodobná.

Vešteckými technikami som zistil viacero problémových oblastí: mozoček, šedá kôra mozgová, ale hlavne trávenie a štítna žľaza. V prvom rade treba dať do poriadku hormonálnu činnosť, potom trávenie a zastaviť deštrukciu v šedej kôre mozgovej.

Diagnostika Silva objekty: trvalo poškodené miesta nenachádzam.

Diagnostika reiki bioenergia: tvorba bioenergií nie je v poriadku. Bioenergia sa tvorí, ale sa aj v celom organizme stráca. Dá sa predpokladať, že celý organizmus je chorľavý.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo pekne obkreslilo orgány, nervovú sústavu, lymfatické a krvné riečište. Neobkreslilo mozoček a svaly, čo naznačuje na možný zdravotný problém v týchto oblastiach.

Diagnostika Silva údržba: v organizme nebeží údržba a opravy. Všetko je tam ako prázdne a mŕtve. Deštruktívne obrazy ničenia idú do svalov. Organizmus požiera svalovú hmotu a nevie dať do poriadku mozoček. Nervové zakončenia doslova iskria. Je tu chaos.

Diagnostika automatickou kresbou: rozsiahla kresba okolo celého tela sa tvorí práve v mozočku. Je možné ho považovať za problematický a vhodný liečby.

Diagnostika rezonančná: predný mozog v poriadku, senzorický mozog poškodené a príliš pasívne oblasti, temenný mozog – v poriadku, zadný zrakový mozog – zle fungujúce miesta, mozoček – na povrchu šedej kôry pasivita, stredný mozog – niektoré miesta sú silne pasívne a problémové, brušný mozog – niektoré ganglie sú pasívne. Teda v organizme sú poškodené alebo slabo fungujúce neurónové oblasti.

Diagnostika echolokačná: mozoček nevracia bioenergiu a tu sa aj stráca. Problémová oblasť.

Diagnostika astrálna: v mozočku sa objavila postava starca s paličkou. Takéto astrálne postavy sa zjavujú pri poškodení neurónových oblastí mozgu.

Diagnostika totemová: totemové zviera by prekvapivo liečilo celú hormonálnu sústavu a mozoček iba okrajovo.

Diagnostika hlasivky: celá oblasť hormonálnych žliaz nedodáva do organizmu dostatok hormonálnych látok. Tie sa tvoria, ale príliš málo. Ich nedostatok je veľký.

Diagnostika výživová: organizmus je zle vyživovaný, zlé stravovacie návyky. Bolo by treba oživiť trávenie. Organizmus zbytočne likviduje svalovú hmotu. Treba zmeniť stravovacie návyky alebo si dať napichať výživné roztoky. Celkovo treba niečo robiť so stravovaním.

Diagnostika aurická: poukazuje na poškodený aurický obal práve v oblasti krku a súvisí to so štítnou žľazou. Slabá produkcia. Vhodné je celý organizmus preliečiť hormonálnymi prípravkami na prírodnej báze a alebo antikoncepčnými tabletkami.

Diagnostika sexus: pozornosť sa znovu sústredila na štítnu žľazu. Treba preliečiť.

Diagnostika najhoršieho miesta: štítna žľaza. Mám v nej predstavu čiernej žaby a zlej činnosti. Treba riešiť štítnu žľazu.

Diagnostika toxicity: v tele je nedostatok toxicity, ktorá je potrebná na tvorbu hormónov hypofýzy a tvorbu látok v pečeni.

Diagnostika prútikárska: poukázala na úplnú nečinnosť prištítnych teliesok.

Pridaj komentár