Môj problém spočíva v tom, že moja váha osciluje okolo 85 kg pri výške 178 cm. Nie že by som sa cítila zle, to sa ani tak nedá povedať, ale pamätám sa na obdobie, kedy som mala 65 kg a rada by som sa v ňom opäť ocitla. Bolo to jednoducho úžasné, cítila som sa fantasticky. Potrebovala by som prísť na to, kde je vlastne príčina toho, že som tak pribrala. Neviem o období, že by som bola extrémne nešťastná, stresovaná a pod. Problémy s váhou mám však od detstva.

Veštecky som sa pozrel na váš zdravotný stav. Odhadujem, že problémom sú vaše obličky, jedna je pasívna, druhá sa neobnovuje ako sa má a do krvi prepúšťa nežiaduce látky. Tie potom ničia lymfatické uzliny a tie následne poškodzujú hlavne nervové dráhy. Odporúčam dlhodobé liečenie obličiek.

Diagnostika mozog, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo neobkreslilo predný mozog veľkého mozgu. Neurónové oblasti predného mozgu vykazujú menšie plochy, ktoré sa zle obnovujú. Takéto stavy sa objavujú pri chorobách lymfatických uzlín, ktoré sú sčasti choré a poškodené. Stav je iba disharmonický, na stupnici číslo 14, choré osoby majú číslo 34. Ostatné neurónové oblasti v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň: kyvadlo obkreslilo krvné riečište v poriadku. Kostná dreň je tiež v poriadku. Do organizmu sa dostáva menej kyslíka ako je norma, v organizme je veľa CO2.

Diagnostika nervstvo, nervové zakončenia: kyvadlo neobkreslilo nervové dráhy v tele. Nervové zakončenia sú v poriadku. Poškodzujú ich výlučky čiastočne nefunkčných lymfatických uzlín. Chemický agresor. Najviac poškodení je v oblasti pľúcnej, hodnota 24. Asi štyri oblasti v pľúcach. Teda už bežiaci chorobný stav.

Diagnostika hormonálna činnosť: kyvadlo obkreslilo hormonálnu sústavu a to hypofýzu, epifýzu, štítnu žľazu, prištítne telieska, detskú žľazu, nadoobličky, vaječníky. Všetko v poriadku. No vývoj bude smerovať k disharmónii, aj táto oblasť by potrebovala preventívne preliečiť.

Diagnostika orgánov v tele: kyvadlo neobkreslilo pľúca. Už spomínané poškodzovanie nervových dráh. Kyvadlo neobkreslilo jednu obličku. Tak isto poškodzovanie nervových dráh chorobnosťou lymfatických uzlín. Obličky sa zle obnovujú.

Diagnostika lymfatické uzliny: kyvadlo neobkreslilo lymfatické uzliny a riečište. Hodnota 24. už bežiace štádiá disharmónie a začínajúce chorobné stavy. Príčinou je prienik nežiaducich látok cez obličky. Liečiť treba jednoznačne obličky.

Diagnostika obezity: organizmus strávi a využije všetky látky zo stravy. Produkcia pankreasu je nedostatočná. Chýbajú glukózové nosiče na spaľovanie tuku. Pankreas zle obnovuje bunky, ale príčinou sú obličky. Problémové je spaľovanie tuku. Jednoznačne treba dať do poriadku obličky dlhodobou liečbou. Zatiaľ delená strava. Pred zjedením väčšieho množstva jedla je vhodné piť citrónovú vodu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.