Mojím problémom sú boľavé kĺby– kolená, lakeť, drobné kĺby na prstoch rúk. Prosím o diagnostiku.

Diagnostika kyvadlom: aj keď popisujete rôzne zdravotné problémy, tak kyvadlo obkreslilo všetky orgány a systémy tela. Údržba a opravy v tele bežia štandardné, aj energie sú dobré. Tukový orgán pracuje normálne. Neurónové oblasti pracujú dobre. Najhorším miestom v tele boli označené kĺbové spoje.

Diagnostika psyché: keď však zisťujem váš psychický stav, tak ten v žiadnom prípade nie je dobrý. Aurický obal okolo fyzického tela je príliš vzdialený a už teraz potrebujete pomoc psychiatra a tabletky. Pokiaľ máte záujem, tak vám môžem vypracovať psychický profil. Každopádne máte otvorené hlboké podvedomie, z ktorého sa vynárajú duchovia prírodných národov.

REAKCIA NA PROFIL
Ďakujem za diagnostiku. Hnevá ma, že zrejme moja psychika mi robí tie problémy so zdravím, aké mám. A že vlastne to zrejme nebol ten problém, o ktorého zdiagnostikovanie som vás mala poprosiť. Mohli by ste mi vypracovať psychicky profil?

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Čiastočne máte destabilizovanú psychiku. Ale hlavne preto, že ju vlastne nemáte rada a utekáte do seba ako do hračkárstva. Tak isto máte slabo skoncentrované ego na seba. Žijete príliš pre iných.

Psychický stav
Aurický obal je vzdialený od fyzického tela a už teraz treba psychoterapie. Vrátiť aurický obal pomôžu čaje na pohodu a skľudnenie.
Klinický obal z prežitej klinickej smrti nie je. Karma toho, čomu by ste sa mali venovať, je učiteľstvo. V mozočku je túžba osoby z minulosti venovať pozornosť mentálne postihnutým deťom. Obal rodostromu vašich predkov je naplnený úletom z reality k silným osobnostiam. Kostný záznam v neurónoch kostí a kostnej hmote je v poriadku. Nie všetci to tam majú. Záznam o vnútornom dieťati je okolo pupku čiastočne aktívny. Slabo rozvinutý. Zvierací obal je slabo rozvinutý. Eros obal vo vnútri psychiky je slabo rozvinutý. Obal prírodného človeka je rozvinutý dobre, ale sa neuzatvára. Obsahuje schopnosti pre liečbu iných ľudí. Hlbší neurónový priestor je uzatvorený a nerozvinutý. 7 obalov, ktoré sú u ľudí v guličke a uzatvorené, sú u vás otvorené a mimo telo. Často sú nezávisle mimo vašu psychiku. Teda problémové zostáva vaše vyosené aura telo od fyzického tela a 7 obalov je tiež vyosených. Vhodnosť terapií na stabilizáciu psychických pochodov.

Povaha
Ste klasicky usadená v strednom mozgu. Odtiaľto vychádzajú vaše psychické prejavy podfarbené rôznymi emocionálnymi stavmi. Energetická spojka ide do oblasti temenného mozgu a ústnej dutiny. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má rada hravosť a detskosť. Zároveň je tu obraz osoby túžiacej spoznať samu seba a to, čo má vo vnútri duše. V zásade štandardné stavy.

Sexus povahy
Maznavá a hravá erotika a obrazy určitej hanblivosti.

Sexus centrum
Je umiestnené v hlave a je typické pre mužov. To spôsobuje túžby a ambície mimo rodinného krbu. Chuť niečo v živote znamenať. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má síce túžbu niečo dosiahnuť viac, ale vždy ju naspäť strhne bežný život a bežné problémy. Slabá ctižiadosť.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na pekné veci a hračky. Povrchová vzrušivosť: na mužské telo. Pohlavná vzrušivosť: na mužské orgány. Citová vzrušivosť: na seba a duchovný svet. Celkovo v poriadku, iba problém, že to všetko je iba hra s hračkami. Treba mať k sexu iný vzťah. Nie hra, ale množenie, relax a duchovná cesta.

Vývojové traumy
Silná trauma v živote bol prechod z detstva do dospelosti. Škola a opustenie sveta hračiek. Ešte stále sa vraciate do tohto sveta a vnútorne odmietate vonkajší svet. Pokiaľ ste čakali dieťa, tak vás to znovu hodilo do detského sveta. Nechuť na vonkajší svet možná.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Všade hračky a neochota žiť vo vonkajšom svete. Hráte divadlo okoliu a v skutočnosti by ste chceli žiť vo svete hračiek.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Veľmi slabé astrologické schémy, ktoré by vás vhodne nasmerovali do budúcnosti. Pocit nechať sa niesť životom a slabá schopnosť mať tušenie do budúcnosti, čo sa bude diať. Treba sa venovať vešteniu z kariet.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Slabo rozvinutá schopnosť pracovať a vnímať svet na základe písmen a číslic. Odporúčam štúdium kabaly a rozvinúť túto schopnosť.

Astrológia miechy
Rozvinuté schémy životných istôt a stability. Štandardný stav.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Obrazy unavených a vyčerpaných zvierat. Teda dlhodobo nedostatok životnej energie. Nesprávna činnosť neurónových spojov.

Astrológia ganglií
Sú tu drobné postavičky a nerozvinutá oblasť. Slabé nápady a inšpirácia. Niečo vymyslieť, na niečo nové prísť je problém.

Životné traumy
Okolo vašej osoby sú špirálovité kruhy. Trauma škôlka, škola, tehotenstvo, smrť niekoho. V zásade sú pre vás traumou životné zmeny.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Slabé vlastné túžby, životné ciele ste obetovali pre iných. Na čas spojiť s niekým svoj osud.

Duchovná úroveň
Okolo vás je veľa kvietkov. Teda vysoká morálna úroveň, ale bez dostatočnej kontroly. Často to okolie zneužíva.

Hviezdy, šťastný osud
Keď sa utiahnete do seba a zaujmete správny postoj k svetu hračiek. Upracete ich a poviete si, že tu chcete iba relaxovať a občas hračky vynesiete aj do vonkajšieho sveta.

Riziká budúcnosti
Slabá sila vôle postarať sa sama o seba. To ste sa nenaučili, je čas starať sa o seba a svoje ego viac a nemať pri tom žiadne výčitky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.