Rada by som sa chcela opýtať na môj problém, ktorý ma ťaží, je to pravdepodobne neplodnosť. Hormonálne som v poriadku. Aj po genetickej stránke sme obaja s manželom v poriadku.

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými technikami pozrel na príčinu neúspechu otehotnieť. Príčina je v zlej biochémii epifýzy, ktorá riadi biochemicky tehotenstvo. Je tu šanca, pokiaľ sa dáte hormonálne preliečiť a napravíte aktivitu epifýzy.

Diagnostika mozog, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo neobkreslilo šedú kôru veľkého mozgu. Tak isto neobkreslilo aj ostatné oblasti neurónov. Organizmus produkuje toxické látky, ktoré zanášajú oblasti neurónov a tie sa zle obnovujú, zle pracujú. V organizme je príliš veľa vápnika, ktorý sa ukladá aj v iných oblastiach organizmu. Príčinou je stres idúci do oblasti tenkých čriev.

Diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo ho obkreslilo a všetko je v poriadku. Kostná dreň bola obkreslená. Kyslík prúdi v tele dostatočne. Biele krvinky sú v poriadku. Červené krvinky sú slabšie a ukladajú prebytky vápnika, kde sa dá.

Diagnostika nervová sústava: kyvadlo obkreslilo nervovú sústavu. V poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo lymfatické uzliny, ale nie riečište. Biochemicky je lymfatický mok prúdiaci v lymfách nesprávne vyrobený v pečeni.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo žiadnu hormonálnu žľazu. Hypofýza, štítna žľaza, detská žľaza, nadobličky, vaječníky a pankreas neboli obkreslené. Naznačuje to na slabú činnosť a nutnosť preliečenia. Stupeň chorobnosti 14-20, čo je začínajúca chorobnosť. No najhorší stav je v epifýze, ktorá reguluje veci okolo tvorby vajíčok a možnosti otehotnieť. Epifýza je slabo funkčná a niektoré položky sa netvoria vôbec. Stupeň chorobnosti 32, čo je už chorobný stav. Celkovo treba absolvovať hormonálne preliečenie u lekárov alebo alternatívne.

Diagnostika orgánov v tele: kyvadlo neobkreslilo pečeň. Tukovité zložky, časť je hrudkovitá, stvrdnuté časti. Stupeň chorobnosti 14, teda disharmonický stav. Kyvadlo neobkreslilo svaly, veľa vápnika. Tak isto je veľa vápnika v tukovom orgáne. Ostatné v poriadku.

Diagnostika maternice a vaječníkov: kyvadlo maternicu neobkreslilo. Pokiaľ veštecky vnímam, čo sa deje počas ovulácie, tak maternica vyšle impulz k tehotenskej reakcii, ale príde taká biochémia, ktorá vajíčko na maternici nepodrží, ale ho zlikviduje. Teda epifýza a ďalšie mechanizmy nefungujú správne.

Pridaj komentár