Potrebovala by som odbúrať stres a trápi ma nadváha, ktorej sa po pôrode dcéry neviem zbaviť.

Základnou príčinou vašej nadváhy je žalúdok a nesprávna skladba tráviacich kyselín, ktorá blokuje činnosť inzulínového nosiča a spaľovača tuku. Teda pred začiatkom chudnutia treba preliečiť metabolizmus trávenia. Na liečbu použite olivový olej, ale hlavne Yuku počas jedla. Po preliečení sa váha bude upravovať sama. Ohláste sa po dvoch mesiacoch na opätovné diagnostikovanie.

Diagnostika veľký mozog: kyvadlo obkreslilo, všetko v poriadku.

Diagnostika stredný mozog: kyvadlo obkreslilo, všetko v poriadku.

Diagnostika mozoček: kyvadlo obkreslilo, všetko v poriadku.

Diagnostika miecha: kyvadlo obkreslilo, všetko v poriadku.

Diagnostika brušný mozog: kyvadlo obkreslilo, všetko v poriadku.

Diagnostika ganglií: kyvadlo obkreslilo, všetko v poriadku.

Diagnostika ganglie a krvné riečište, nervstvo, hormonálna činnosť, miešny mok, kosti, tukový orgán, srdce, pečeň, žalúdok slezina, črevá, obličky: kyvadlo obkreslilo, všetko v poriadku.

Diagnostika ganglie a lymfatické uzliny: kyvadlo neobkreslilo lymfatické riečište a lymfatické uzliny. Cítiť, že trávenie v tenkých črevách je pod atakom lymfatického riečišťa, ktoré sa usiluje o to, aby sa živiny menili na tuk a intenzívne tuk posiela cez lymfatické riečište do tukového orgánu. U normálne fungujúceho lymfatického riečišťa sa tuk hromadí, ale aj spracúva z tukových zásob. U vás táto funkcia chýba. Ide iba o ukladanie tuku a nie jeho spaľovanie. U anorekticky chudých ľudí funguje iba spaľovanie tuku a strávený tuk odchádza stolicou. Do jedla pridajte olivový olej.

Diagnostika ganglie a svaly: kyvadlo neobkreslilo svaly. Teda disharmonické stavy. V chémii svalov chýba inzulínový prenášač tuku a jeho spaľovanie vo svaloch. Svaly nedokážu spáliť tuk. Síce sa tvorí v pankrease, ale nejako čudne a nedokáže sa dopraviť do svalov. Inzulínový nosič chýba aj pri trávení. Pritom podžalúdková žľaza je zdravá. Problémom je trávenie žalúdka a žalúdočné šťavy. Natrávenie potravy v žalúdku nedovoľuje aktivitu pankreasu takú, akú má mať. Užívajte olivový olej pred jedlom. Na začiatok vyskúšajte za malú lyžičku. Potom trvale aj za veľkú lyžicu. Zároveň žalúdok preliečte Yukou. Užívať počas jedla. Nejde o chudnutie priamo, o liečbu trávenia. To je zásadný rozdiel.

Pridaj komentár