Mám vraj virózu.. nie je to chrípka, angína, stále kašlem a už cítim bolesť na prieduškách, mám asi strašne slabú imunitu možno aj preto, že to nikdy nevyležím…

Porovnávacou metódou som prešiel všetky významnejšie oblasti tela. Zistil som, že biele krvinky nereagujú správne na baktérie. Imunitné snímače sú blokované vašou psychikou, ktorá už teraz vyžaduje zásah psychológa a treba zvážiť užívanie liekov na stabilitu psychických pochodov. Jednoducho to, čo robíte, nezvládate psychicky a poškodzuje to váš organizmus.

Diagnostika veľký mozog: kyvadlo obkreslilo všetky jeho časti, všetko v poriadku.

Diagnostika stredného mozgu: všetko v poriadku.

Diagnostika mozočku: všetko v poriadku.

Diagnostika miechy: v poriadku.

Diagnostika brušný mozog: v poriadku.

Diagnostika ganglií: v poriadku.

Diagnostika ganglie, nervstvo, lymfatické riečište, mozgovomiešny mok, okostica, svaly, tuk, srdce, pľúca, pečeň, slezina, žalúdok, črevá a obličky: v poriadku.

Diagnostika ganglie a kostná dreň: kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň. Biele krvinky napadajú vlastný systém a málo si všímajú baktérie. Mám pocit, ako keby ich chránili a nie udržovali normálny stav. Príliš veľa baktérií.

Diagnostika ganglie a imunita: kyvadlo neobkreslilo imunitné čidlá. Príčinou blokácie imunitnej bakteriálnej reakcie je váš zlý psychický stav. Imunitné čidlá sú funkčné, šedá kôra je v perfektnej kondícii, ale váš aurický obal je až príliš vzdialený od fyzického tela a to dlhodobo. Treba stabilizovať psychický stav a potom začne fungovať imunita tela.

Pridaj komentár