Hľadám pomoc v tom zmysle, chcem pochopiť: prečo je môj osud taký komplikovaný? Možno som nevďačná osudu za to, čo mám: mám peknú prácu, radím ľuďom, ako zdravo žiť, ale už mám problémy sama so sebou. Chcem zvládnuť svoj život, chcem sa z neho tešiť, ale slabnem psychicky.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho tela a podvedomia. Celkový zdravotný stav ma potešil, aj gény dlhovekosti. No vaša duša je boľavá, idete proti jej náboženskému ladeniu. Rehoľné sestry by vás určite privítali medzi sebou.

Zdravotný stav
Celkovo veľmi dobrý zdravotný stav. Slabšie je to na úrovni molekulárnych prvkov, ale máte gény dlhovekosti a v tuku tvorbu asi milión užitočných látok. Máte všetky predpoklady na dlhovekosť.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela dobre usadený a psychika je štandardná. Všetko v poriadku.

Povaha
Ste usadená na šedej kôre veľkého mozgu a prežili ste klinickú smrť. Máte v sebe spomienky reinkarnanta, ktorý sa venoval astrológii a pomáhal chorým a nešťastným ľuďom. Pokračujete v jeho tradícii.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: ezoterika a duchovno. Povrchová vzrušivosť: na chorých ľudí. Pohlavná vzrušivosť: slabí muži. Citová vzrušivosť: choroby a ľudské orgány. Túžba liečiť.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali diamantové anjelské sféry detských dyslektikov. Neviete ich počúvať a nepovažujete ich za múdrych diktátorov. Máte ich na okrasu a to je škoda. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly, sú plné náboženských anjelských sfér a obsahujú poslanie mníšky. 7 obalov spolu obsahuje spomienky o rehoľnom živote sestier rôznych náboženských rádov.

Chromozómová história
Vaše chromozómy pochádzajú až niekde z Aljašky a dorazili do Európy cez Rusko a Nórsko v plnej sile.

Génové podvedomie
Vaše génové zväzky sú v strede zviazané a na okrajoch uvoľnené. Mali by ste žiť silne náboženský život svätcov, ktorí mali mimoriadne schopnosti. Moc vás to nezaujíma a máte k tomu odpor. Chcete hlavne liečiť. Idete proti svojmu náboženskému podvedomiu.

Embryonálny vývoj
Nič mimoriadne, všetko sa vyvinulo harmonicky.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Aj tu ničíte všetko náboženské a chcete všade nemocnice a liečiť ľudí. Idete proti svojmu podvedomiu a to vám nepomáha.

Duchovná úroveň
Morálka a etika je vysoká a zneužívaná vaším okolím. Často pomáhate ľuďom, ktorí škodia iným, čo nie je dobré.

Hviezdy, šťastný osud
Začať žiť viac nábožensky, tak vnútorne a po svojom ako rehoľná sestra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.