V poslednej dobe som začal akosi stagnovať asi vo všetkých oblastiach môjho života, cítim sa byť zmätený zo všetkého, neviem, čo robím dobre, čo zle, čítam jednu literatúru (psychologickú) za druhou. Mám zopár takých kamarátov, s ktorými som sám sebou, lenže problém je v tom, že aj oni sa voči mne otvoria tiež a niekedy až príliš, že to zachádza až tak ďaleko, že si začínam myslieť, že ma využívajú.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho podvedomia. Našiel som bohužiaľ zblúdilca, ktorý nerešpektuje svoje praveké podvedomie a ide proti nemu a aj vlastnému šťastnému osudu.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo skoro všetko v poriadku. Začiatočné chorobné stavy v lymfatickom systéme, odporúčam zaujímať sa o túto oblasť. Do budúcna možné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je mierne z tela von, čo naznačuje na určité psychické problémy, ktoré by mal riešiť psychológ. Zatiaľ nie psychiater.

Povaha
Psychicky ste usadený v mieche a odtiaľto vychádza vaše základné správanie. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá psychicky žije v magmatických spomienkach o prírodných ľuďoch a menej žije dnešný život, čo je pre ľudí usadených v mieche prirodzené. Hovoríme o prírodnom vedomí a spätosti s prírodou šamanov.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na ženy a prírodu. Povrchová vzrušivosť: na ženské pohlavie. Pohlavná vzrušivosť: deti a veľký rodinný praveký klan. Citová vzrušivosť: na samotu a tuláctvo.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali sivasté anjelské sféry detských dyslektikov. Teda menej úspech a viac emócie a pocity. Emócie sú dôležitejšie. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly, ktoré obsahujú obrazy pravekých ľudí a všetko o praveku.

Chromozómová história
Vaše chromozómy pochádzajú zo spodnej časti Afriky a putovali do Alžírska, tu sa oslabili a putovali do Európy.

Génové predpoklady
Génové reťazce sú silne roztvorené. Teda nemali by ste žiť klasický život bežných ľudí, ani náboženský život, ale ezoterický život, ako ho prezentujem na mojich stránkach. Pokiaľ budete žiť bežne, alebo nábožensky, tak vám vaše ezoterické podvedomie bude strpčovať život.

Embryonálny vývoj
Počas embryonálneho vývoja ste sa dlhšie zdržali v počiatočných fázach vývoja a ostatné boli budované narýchlo. Preto to praveké podvedomie.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Nemáte záujem o svoje prírodné podvedomie a usilujete sa o náboženský život. To je v rozpore s vaším podvedomím. Anjelské sféry detských dyslektikov by ste vymenili za náboženské predstavy o anjeloch, čo je v zásade v rozpore s podvedomím.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Neustále tvrdo útočíte v snoch na praveké podvedomie. To nie je dobré.

Duchovná úroveň
Morálka a etika je štandardná a v norme.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď si nájdete cestu do svojej pravekej duše.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.