A 178 – Na začiatku hľadania – 2004-08-05 18:44:08


Duchovné veci ma v podstate zaujímajú od malička, hlavne ľudská povaha- prečo sa človek správa ako sa správa. V poslednej dobe ma zaujíma aj ezoterika-čítam priebežne rôznu literatúru čo sa mi dostane pod ruku-knihy od roznych autorov, myslím že som tak na začiatku hľadania a postupne si uvedomujem určité veci, ktoré som si pred tým neuvedomovala. Niekedy mam z toho mierny chaos a snažim sa tomu porozumieť.

Saša Pueblo – Na začiatku hľadania – 2004-08-05 18:45:04


Zdravotný stav: je v poriadku, na nakreslenej postavičke vašej osoby sa neobjavili žiadne čierne pásy, ktoré by naznačovali choré miesta.
Psychický stav: váš aurický obal je vo vašom fyzickom tele a naznačuje na štandardnú psychiku.
Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok uponáhľanej osoby, pohltenej bežným životom. Nespokojnosť.
Sexualita povahy
Je klasicky európska umiestnená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je uzatvorená do svojich vnútorných pocitov a predstáv.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a vytvára väčšie predpoklady na klasicky mužské ambície ako kariéra, úspech. Menej domácnosť, deti, rodina.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku. Klasická štandardná schéma, na konci ktorej je bojovník, ktorý robí karate, džudo a podobne. Teda určité pohybové aktivity. Pokiaľ sa pohybujete okolo armády, polície, obranných zložiek, alebo pestujete karate, džudo, bojové umenia, tak vám osud lepšie žičí. Bojové umenia sa dajú spojiť aj so zdravím a psychikou, len treba chcieť.
Astrológia psychiky
Skúmam šedú kôru veľkého mozgu. Obrazy tu nájdené hovoria o psychických problémoch dotyčnej osoby. Sú tu obrazy osoby, ktorá sa z času na čas až príliš bojí, ohrýza si nechty a nedokáže využiť ponúkané príležitosti. Váhavosť, nedostatočné sebavedomie. Nie vždy. Strieda sa to so stavmi vzchopenia a silného sebavedomia.
Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Naznačuje sa tu na schopnosti a možnosti dotyčnej osoby. Nachádzam veľkú planétu Mars a postavu božstva Marsu. Táto schéma vás silne tlačí do vášho vnútorného sveta a usiluje sa o to, aby ste veci okolo seba riešili a chápali po psychologickej rovine. Chce vaše ďalšie vzdelávanie a posun ďalej. Neustále vás odrezáva od vonkajších záležitostí a nedovoľuje ísť iným smerom.
Snová astrológia
Skúmam vaše snové vedomie a čo sa tam najčastejšie odohráva. V snoch žijete pohodový svet plný oddychu a leňošenia, snové stavy sú báječné, romantické a plné pokoja. Zato vonkajší svet vás drví a tlačí do vás. Rada utekáte do snov. Tam je vám dobre.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva osobami, ktoré vás vychovávali. Celková vzrušivosť: na vojenské uniformy. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: do vášho vnútra kľudu a pohody.
Traumatická udalosť
Pri vašej postavičke, ktorú som si nakreslil, nachádzam čierny bod. Ide o traumatický zážitok z detstva, keď ste boli obťažovaná mužom. Hľadáte ochranu u ľudí s uniformami.
Duchovná úroveň
Okolo vašej postavičky kreslím špirály a krúžky. Okolie je čisté a biele. Naznačuje to, že si ctíte a vážite morálne a etické hodnoty značne vysoko.
Joga osud
Mali by ste sa do budúcnosti venovať bojovým športom a rozvíjať svoje vnútro, teda vlastné Ja.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na terajší osud. Ste ovplyvnená ženou z vášho rodostromu, ktorá milovala záhaľku, ničnerobenie a nechcela mať nič spoločné s vonkajším svetom.
Saša Pueblo

Pridaj komentár