A 177 – Zmena profesionálnej orientácie – 2004-08-05 17:57:43


Mam rada zivot so vsetkym, co prinasa, tesim sa z kazdeho dna. Som optimisticky zalozena, mam rada ludi, pracujem s ludmi.Viem a potrebujem byt aj sama. Rada pracujem na sebe, mam svoje ciele a sny , ktore si postupne plnim. Som vesela. Nema rada fanatizmus v nicom. Potrebujem riešiť zmenu profesionálnej orientácie, pocuvnut vyzvu z vonka i z vnutra a co preto urobit, ako dalej.

Saša Pueblo – Zmena profesionálnej orientácie – 2004-08-05 17:59:22


Zdravotný stav: na viacerých miestach vášho tela vnímam čierne čiary a v oblasti pankreasu je viacero čiernych čiar. Naznačuje to na možné zdravotné problémy. Tak isto je viacero drobných čiar vo vašom krvnom riečišti a kostnej dreni. Disharmónia krvotvorby.
Psychický stav: je štandardný, aurické telo je okolo vášho psychického tela pevne usadené.
Povaha
Ste epilepticko-hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a vo vnútri temenného mozgu. Charakterizujú to tieto obrazy: je tu osoba, ktorá má rada druhých ľudí, má radosť, keď niekomu pomôže. Druhý obraz je osoba, ktorá sa vie rozčúliť, keď niekomu ubližujú. Svoj hnev viete krotiť a usmerniť pre pomoc iným.
Sexualita povahy
Je arabského typu a je bioenergeticky usadená v šedej kôre veľkého mozgu. Charakterizuje to obrázok dvora Márie Terézie a vás, ako si všetko honosne a krásne dokážete vychutnávať. Arabská sexualita je rozprávkového typu a sexuálne túžby sú žiť v sexualite a kráse z nej plynúcej.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v mozgu a naznačuje na typicky mužské ambície ako kariéra, niečo dosiahnuť, niečo znamenať. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si za každú pomoc inej osobe pripne metál a teší sa, že má k dobru ďalší bodík.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktorý je v zadnej časti veľkého mozgu. Tu sú určité predpoklady na to, čo by ste mali v tomto živote robiť a žiť. Všade obrazy náboženských postáv, ktoré držia v rukách náboženské relikvie. Na konci postava milosrdnej sestry, ktorá pomáha iným a teší sa z toho. Zdá sa, že žijete to, čo máte v podvedomí. Šťastný osud.
Astrológia psychiky
Skúmam šedú kôru veľkého mozgu. Obrazy tu nájdené hovoria o psychických problémoch dotyčnej osoby. Nachádzam tu vašu postavu, ako sa prepadá do bažín a to sú vaše zdravotné problémy. Treba sa im venovať viac. To, že sa staráte hlavne o iných, má aj určité negatívne následky a tie sa môžu odzrkadliť na vašom zdraví. Matka Tereza bola duchovne na vysokej úrovni, no keď som si ju prezeral zdravotne, tak mala veľa zdravotných problémov. Treba občas myslieť aj na seba.
Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Naznačuje sa tu na schopnosti a možnosti dotyčnej osoby. Nachádzam tu množstvo drobných planét celej slnečnej sústavy. Takéto schémy majú významní astrológovia arabského sveta. Dovoľujú všestranné zameranie na množstvo oblastí, ale nedovoľujú v jednej oblasti života vyniknúť fenomenálne.
Snová astrológia
Skúmam vaše snové vedomie a čo sa tam najčastejšie odohráva. V snovom vedomí sa kontaktujete so svetom mŕtvych, kde sa chodíte radiť a ovplyvňovať svoje okolie v prospech iných. V dennom vedomí sa snažíte realizovať to, čo ste v snoch získali. Možno hovoriť o tom, že máte špiritistické schopnosti. V oblasti snového mozgu (stredný mozog) máte určité množstvo mŕtvych buniek, ktoré umožňujú takúto komunikáciu. No takéto špiritistické schopnosti ničia osobný život. To je klasické u všetkých špiritisticky ladených osôb.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na terajší osud. Nachádzam tu vplyv vášho predka, ktorý sa venoval náboženským štúdiám, teológii a žil v uzatvorenosti a komunikácii s vlastným bohom. Na vás to pôsobí tak, že vám pripravuje a riadi šťastné kroky vo vašom živote.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva osobami, ktoré vás vychovávali. Celková vzrušivosť: na choré a zmrzačené telá. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na predmety používané v medicíne. Do určitej miery komplikované sexuálne podvedomie, ktoré asi ťažko dovolí vytvoriť hlboké a láskou naplnené partnerské vzťahy.
Duchovná úroveň
Je nestabilná. Prevládajú špirály a kvietky na všetkých okolo vás. No v prípade najbližších sa to mení. Preto sa aj usilujete o život mimo oblasť najbližšej rodiny. Ani vám nedoporučujem venovať sa najbližšej rodine.
Joga osud
Riziko zdravotných problémov, ktoré môžu všetko silne narušiť. Treba sa starať viac o svoje zdravie. Varovné signály. Nedostatočne ste prehodnotili terajší vek a to, čo môžete a musíte v tomto veku urobiť. Treba prijať určité nové pravidlá a zásady.
Saša Pueblo

Pridaj komentár