A 118 – Môžem zmeniť osud? – 2004-05-28 10:00:16


Prechadzam tazkym obdobim, aj napriek tomu, ze sa viem tesit z malickosti. Aj napriek tomu, ze ma vlastny zivot nemilosrdne soti do priepasti, dokazem pomoct inym. Ako keby to bola moja uloha na tomto svete, v tomto zivote. Mam pocit, ze nech robim, co robim, osud je uz davno napisany. Nedokazem to zmenit. Bojujem s tym cely zivot. Vidim aj svetle stranky svojho zivota a som za ne nesmierne vdacna, dakujem aj za zle, lebo tym som len vyrastla, ale uprimne povedane, uz dalej nevladzem.

Saša Pueblo – Môžem zmeniť osud? – 2004-05-28 10:23:29


Veštecký profil

Povaha
Ste hysterická povaha, ktorá je bioenergeticky usadená v ústnej dutine a charakterizuje to obrázok osoby, ktorá čaká na to, že ju niekto zachráni a podá pomocnú ruku. Skúste si predstaviť, ako sa sama pohnete vpred. Musíte byť trochu viac iniciatívna.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detské prvky vo vašom správaní. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktore treba neustále držať za ručičku a niekde ťahať. Treba vyvíjať viac aktivity aj sama. Možno by vám pomohol pohovor s osobou, ktorá má chuť žiť a je plná vitality a sily.
Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Všetko je zahalené v hmle. Sú tu prvky nezmierenia sa so smrťou blízkej osoby. Takýto stav nie je vhodný a je treba sa ubezpečiť, že máte chuť žiť a mať ochotu štandardného správania.
Celkovo
Bola by z vás dobrá liečiteľka a aj terapeutka, keby ste na sebe popracovali. Zájdite si do Plazmatickej školy na mojich stránkach. Saša Pueblo

A 118 – Môžem zmeniť osud? – 2004-06-01 20:21:41


Dakujem Vam velmi pekne za Vas cas a odpoved. V tom mate pravdu, ze sa niekedy citim, ze potrebujem pomocnu ruku. Musim pracovat na sebavedomi, ktore mi vzala matka. Jedinym dobrym riesenim bolo odist z domu. Odisla som. Ja nikomu nevnucujem svoju predstavu o zivote. Pokial ma o to nikto nepoziada. Ale ludia ma vyhladavaju, ak maju nejaky problem. A to je dobre, lebo ma to taha dopredu. Vzdy ma zaujimali ludia. Rada skumam ludsku povahu. Co sa tyka zahalenia do tmy nezmierenia sa so smrtou blizkej osoby. Pravdepodobne je to babka, ktora nas opustila, ked som mala desat rokov. Rada si na nu spominam. Ako sme plietli, hackovali, opekali chlieb na peci, na jej ruky na dotyk ako cesticko. Mile. Mozno si ju naozaj nesiem kdesi hlboko v podvedomi. Vedome to necitim, aj napriek tomu, ze obcas pridem k hrobu a trosku sa postazujem, poprosim. Je to asi ona. Da sa s tym nieco robit? Odputat sa? Asi by som ju mala nechat odpocivat a netahat ju do tohto sveta. Som presvedcena, ze by som bola dobra liecitelka a terapeutka.Cakala som od Vas vacsiu palicu. Ste ku mne velmi laskavy. Citala som si niekolko odpovedi na problemy Vasich citatelov, kde ste nesetrili kritikou. Dakujem velmi pekne. Dakujem za vsetkych, ktorym ste pomohli a pomahate. Je to pekne poslanie.

Saša Pueblo – Môžem zmeniť osud? – 2004-06-01 20:23:08


Bohuzial, pokial mate informacne pole babky v sebe aktivovane, tak uz sa s tym v zasade neda nic robit, iba sa naucit to lepsie ovladat a vyuzivat. Podrobnosti si najdete v Plazmatickej skole. V zasade plati, ze spiritisticky ladeni ludia maju dost komplikovany a zlozity zivot. Ja som sa s mrtvymi informacnymi poliami naucil komunikovat vedome a dodnes si musim psychiku cistit od tohto stavu. V mojej ezoterickej praxi som sa stretol s mnohymi spiritistami a verte, ze dalo vela roboty, aby tento fenomen ovladli a dali si osudy do poriadku.
Verim, ze sa Vas zivot Vasim aktivnym pricinenim zharmonizuje a budete mat stastny osud. Saša Pueblo

Pridaj komentár