A 120 – Bude ma vždy podvádzať? – 2004-06-01 12:01:02


Odcudzili sme sa s manzelom,mal priatelku, 2 krat sa rozisli a vratili k sebe, momentalne 3-4 mesiace rozideni. Chce ma naspat,vravi, ze ma miluje, nikdy nepodvedie,ze vsetko bol omyl a nic ho nenaplna viac ako ja a rodina.Chcem vediet, ci mame ostat spolu, alebo radsej sa rozist lebo to nebude mat ziadny zmysel.Chcem vediet, ci bude ma vzdy podvadzat a klamat,
preco to robil a ci je mozne nieco zmenit.

Saša Pueblo – Bude ma vždy podvádzať? – 2004-06-01 12:04:24


Zdravotný stav vy
Problémovou oblasťou sú pľúca, na diaľku cítim mierne astmatické problémy. Z detstkej žľazy vyteká bioenergia do pľúc, čo má vplyv na psychiku, a to jednoznačne.
Zdravotný stav partner
Zisťujem problémy s pankreasom, to môže mať vplyv na psychické správanie.
Psychický stav vy
Psychický stav je štandardný, žiadne extrémne prejavy.
Psychický stav partner
Psychický stav je štandardný, žiadne extrémne prejavy.
Povaha vy
Ste hystericko-epileptická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a v temennom mozgu. Obrazy, ktoré to charakterizujú: potreba vlastniť muža, až ho láskou doslova zničiť. Druhý obraz je agresívna predstava doslova muža fyzicky zlikvidovať. Mimoriadne negatívne skryté pochody vo vašej psychike.
Povaha partner
Je hysterická povaha usadená bioenergeticky v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý má rád veľa žien, ale pri žiadnej nevydrží dlho. Šťastný je vtedy, keď je pri ňom vždy iná žena. Dlhodobý vzťah ho deprimuje a ubíja.
Traumatické udalosti vy
Žiadne.
Traumatické udalosti partner
Má traumu z detstva z toho, ako sa jeho otec choval k matke a ničil ju. Nemal rád domáce prostredie. Nedokáže si vytvoriť štandardný obraz o manželskom kľude a pohode.
Duchovná úroveň
Vy máte bližšie k ľudským hodnotám ako je láska, česť a spravodlivosť.
Partner je do značnej miery deštruktívny a zamilovaný do seba. Nie je to však až tak zlé.
Spôsob myslenia
U obidvoch je v prevahe negatívny spôsob myslenia, chýba láskavý a pozitívny myšlienkový pochod. To vás môže spájať. V zásade ste však pozitívni ľudia.
Láska
Z vašej strany je k partnerovi láska napriek tomu, že on váš vzťah narúša.
Sexuálne centrum
Vy ho máte v hlave, čo naznačuje na mužské prvky vo vašom správaní, ambície, kariéra, vzdelanie. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá si vedie vlastný život a nevytvára si až príliš hlboké vzťahy.
Partner má centrum v podbruší a naznačuje to na určité ženské prvky v jeho správaní. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý miluje ženskú spoločnosť, vtedy sa na psychickej úrovni cíti ako jemná žena. Všetko na psychickej úrovni, žiadne fyzické prejavy.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva.
Celková vzrušivosť vy: na seba samú. Povrchová vzrušivosť: na mužské svalnaté telo. Sexuálna vzrušivosť: na malé zvieratá, ale je to pretransformované na mužský pohlavný orgán. Citová vzrušivosť: k vlastným predstavám o anjeloch.
Celková vzrušivosť partner: do oblasti sexuálnej fantázie, sveta bez šiat, nahota. Povrchová vzrušivosť: na ženské veci. Pohlavná vzrušivosť: na ženské pohlavné orgány. Citová vzrušivosť: na vlastné deti, mimoriadne vnútorné uspokojenie. Bohužiaľ, nie vhodná kombinácia u vás na harmonické parnterstvo.

Celkovo sa k sebe veľmi nehodíte, spolužitie môže sprevádzať množstvo problémov. Saša Pueblo

A 120 – Bude ma vždy podvádzať? – 2004-06-01 20:02:40


Dakujem vam za uprimnu radu a odpoved.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.