Tento príspevok sa zaoberá prienikom ľudského vedomia do vnútra neurónov v ľudskom tele a vnímaním tu bežiacich biochemických pochodov. Každý, kto sem preniká, musí počítať s tým, že bude vnímať vnútorný svet neurónov trochu odlišne, ako ich vnímam ja osobne. Tentokrát budem prenikať do ganglií, kde je vnútorný svet vnímaný ako niečo farebné s celým farebným spektrom.

Na začiatok si precvičím základnú techniku a tou je vytvorenie vnútornej predstavy môjho tela v zmenšenej mierke a pocitu, že z tejto predstavy môjho tela vystupuje biele telo a z toho bieleho tela ďalšie biele telo. Toto druhé telo preniká dovnútra neurónov v gangliách, aby tam sledovalo vnútorné procesy. Ocitám sa vo svete farebných špirál, ktoré voľne rotujú okolo mojej zmenšenej postavy. Najprv som prenikol do ľavej ganglie a potom do prvej ganglie. V oboch gangliách rotujú farebné špirály. Prechádzam sa medzi špirálami a niektorých sa dotýkam. Keď sa špirály dotknem, tak mám pocit, že do každej špirály môžem vstúpiť ako do inej mimozemskej galaxie.

Vybral som si fialovú špirálu a vstúpil som dovnútra tejto špirály. V tomto svete vo vnútri neurónov ganglií vnímam fialové geometrické tvary rôznych druhov od štvorcov, trojuholníkov, kruhov a podobne. Pokúšam sa vstúpiť dovnútra fialového štvorca a vo vnútri nachádzam ďalšie menšie fialové štvorce. Vraciam sa naspäť a prenikám do čiernej špirály. Všetko sa opakuje a nachádzam na tejto úrovni čierne zafarbené objekty. Vstúpim do čierneho štvorca a nachádzam ešte drobnejšie čierne štvorce. Takto postupne vstupujem do ďalších farebných špirál či už v ľavej, alebo pravej ganglii. Všetko všade je rovnako štandardné. Po tomto cvičení som požiadal svoje vnútro, aby sa napojilo na iné osoby a tu som začal skúmať tento farebný svet. U jednej osoby nachádzam plno tenkých farebných čiar, u ďalšej osoby nachádzam farebné postavy a u tretej osoby nachádzam príbehy zo života ako určité postavy v určitom strnulom deji a jednej farbe.

Keď preniknem do žijúceho astronauta, ktorý strávil v kozme dlhšiu dobu, tak tu nenachádzam nič, všetko je vyčistené a vymazané. Kozmický stav mimo Zem všetko vymazal a asi sa tu celkovo zmenila biochémia a aj činnosť neurónov v tejto oblasti. Aj v ostatných prípadoch budem skúmať túto úroveň u astronautov. Keď sa na činnosť neurónov pozriem z astrologicko- vešteckého pohľadu, tak niektorí ľudia majú v sebe mechanizmy na to, aby úspešne budovali svoju svetlú budúcnosť, u niektorých je táto oblasť pasívna alebo sú vydaní napospas osudu a priťahujú nepríjemnosti a nešťastie. Z hľadiska astrologického niektorí doslova ničia svoje okolie, alebo vytvárajú podmienky pre deštrukciu.

Pridaj komentár