Po usadení do meditačného kresla som požiadal svoje vnútro o spoločnú meditáciu. Po chvíli čakania sa pred mojimi očami otvára knižka Františka Bardona Brána skutočného zasvätenia. Mám pocit, že som si sadol ku knižke a zapálil som si fajku s tabakom. Zároveň som si otvoril knižku práve pri farebnom obrázku. Tento obrázok symbolizuje univerzum.

Na obrázku nachádzam slona, hermafrodita, milencov, strom, skalu, misky, hlavu a z hlavy vychádzajúci červený minerál, nad minerálom dvojicu milencov a písmená AUM. Postupne listujem stranu po strane a všetko sa upravuje podľa zásad feng shui. Ide o čakry, ktoré v mojom tele aktivizujú celú nervovú sústavu. Postupne začínajú jednotlivé listy vyletovať na oblohu a tu medzi hviezdami mliečnej dráhy sa objavujú postavy oblečené v mníšskej sutane. Pri každej galaktickej bytosti vidieť znak, ktorý charakterizuje danú bytosť.

Cítim, že v tomto svete som nevítaný. Napriek tomu do tohto sveta vstupujem a prechádzam od jednej bytosti k druhej. Odmietam brať dary a tiež sa všade zdržím iba krátko. Zároveň s týmito predstavami cítim, že som prenikol do biologicko- chemických a fyzikálnych procesov v neurónoch šedej kôry mozgovej. Ide o astrologické prieniky do neurónov a takýmto spôsobom vnímam ich činnosť. Pokiaľ som prenikal do hypotalamusu v strednom mozgu, tak som vnímal pocity bytostí z planét našej slnečnej sústavy. Aj tu sa nachádzajú neuróny. Mám z tejto meditácie pocit, že sa mi otvorila cesta do tvorby astrologických horoskopov.

Pridaj komentár