Na základe vašej žiadosti si vám dovolím s Božou vôľou spraviť veštecký profil technikou automatickej kresby. Ide o vešteckú techniku, ktorá zahŕňa komplexný pohľad na vašu cestu k Bohu v jednotlivých náboženských systémoch. Na vás je, či budete k Bohu kráčať vo všetkých významných náboženstvách, alebo si vyberiete iba jednu cestu k Bohu v danom náboženskom systéme.

Automatickou kresbou zisťujem súčasný stav – to je obrázok č.1. Budúci stav a čo treba pre tento stav dosiahnuť – obrázok č.2.

V kresťanstve dosahujete dobrú úroveň pre tých, ktorí nastúpili na cestu k Bohu v prvej fáze. Musíte zmeniť vzťah k Biblii. Kúpte si nejakú, alebo si ju okopírujte. Voľne si rozložte texty okolo seba a voľne čítajte. Ležte na zemi a okolo seba majte položené listy z Biblie a Nového zákona. Prečítajte jeden a položte si na svoje fyzické telo. Možnosť výrazného postupu.

Na ceste k hinduistickému Bohu klesáte dole a máte silnú tendenciu si túto cestu uzavrieť. Pokiaľ si chcete túto cestu otvoriť, je potrebné čítať Bhagavathgitu, to je hinduistická knižka o indických božstvách a všade mať rozsypané kvety.

Cestu k budhistickému Bohu ste si úplne zatvorili a to dôsledne. Jej otvorenie by vyžadovalo pozeranie obrázkov himalájskych hôr a kláštorov. Prikladať na oblasť srdca a počúvať tibetskú náboženskú hudbu.

Mimoriadne vysoko ste na ceste k pravoslávnemu Bohu. Tu patríte k tým šťastnejším. Nachádzate sa na prahu vstupu do Božieho kráľovstva. Je to vskutku vysoká úroveň. Ďalšie napredovanie vyžaduje nekonečné pozeranie sa na obrázok Bohorodičky. Táto náboženská kontemplácia u vás dovolí, aby pravoslávie vstúpilo do vás. Nech Božia prozreteľnosť žiari z vás osobne.

K islamskému Bohu prevládajú negatívne postoje. Pokiaľ chcete aj v tomto systéme postúpiť, je potrebné, aby ste zmenili svoj postoj. Oddeľte islam a zabíjanie od islamského náboženstva. V islame sa ide k Bohu poriadkom a disciplínou. Zabíjanie a teror nemá nič spoločné s islamským Bohom a cestou k nemu. To treba odsúdiť, ale nie islamského Boha. Teda oddeliť od seba zneužívanie náboženstva a cestu k islamskému Bohu.

Verím, že som vám pomohol na ceste k Bohu, ktorú ste si vybrali. Želám vám krásne chvíle v prítomnosti Božieho kráľovstva.

Pridaj komentár