A 305 – Milujem ho – 2005-02-03 18:01:09


Nedokazem chapat svojho partnera, neverim mu, lebo ma vela krat sklamal a bojim sa. Milujem ho nadovsetko. Nenachadzam riesenie problemu, on mi tvrdi, ze nase hadky su moc silne a chce klud v zivote. Zacal mi naznacovat, ze bude lepsie ak sa rozideme, nie doslovne, ale aby som si nasla byt.

Saša Pueblo – Milujem ho – 2005-02-03 18:02:04


Pozrel som sa na váš vzťah. Domnievam sa, že nemôžete vytvoriť vhodný tandem na dlhšiu dobu. Vy osobne vkladáte do vzťahu veľa požiadaviek. Nie je rozumné, aby ste išli životom spolu.

Zdravotný stav on
Celkovo v poriadku. V tele iba drobné disharmonické stavy.
Zdravotný stav ona
Mali by ste sa zaujímať o imunitný systém, celkovú imunitnú situáciu.

Psychický stav on
Aurický obal je mimo telo a je úplne zmrštený. Naznačuje na silnejúcu zložku strachu zo života vôbec.
Psychický stav ona
Aurický obal je stabilne zakotvený na fyzickom tele. Dobrá psychika.

Povaha on
Je epileptická povaha usadená v oblasti temenného mozgu. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý sa so ženami pohrá a potom ho načas nezaujímajú.
Povaha ona
Je tiež epileptická. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si je vedomá svojej ženskosti a chce z toho niečo získať. No niekedy sa do toho dostanú city a láska.

Sexuálne centrum on
Je v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu, nezodpovednosť a hravosť. Charakterizuje to obrázok iba sporadického záujmu o ženy.
Sexuálne centrum ona
Je umiestnené v hlave, ide o mužské ambície a aktivitu. Charakterizuje to obrázok túžby po láske, ale aj užitia si života a peniaze. Balancujete medzi týmito dvomi stavmi.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na peniaze a hry. Povrchová vzrušivosť: na ženy matky. Pohlavná vzrušivosť: na ženy. Citová vzrušivosť: na kamarátov.
Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na svoje telo a ženskosť. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na seba. Celkovo chýba vzrušivosť na partnera.

Láska on a ona
Z vašej strany je srdiečko, čo naznačuje na city voči partnerovi. Partner je však otočený a začiernený, čo naznačuje na nezáujem a deštruktívne sklony.

Vzájomný vzťah
Vy očakávate od vzťahu viac a rozvoj zamilovanosti a citov. On očakáva iba určité spolužitie.

Saša Pueblo

Pridaj komentár