A 280 – Ekzém – 2005-01-08 18:37:05


Trapi ma ekzem. Chystam sa k lekarke ale neviem ci mam tomu vysletku verit lebo sa tato choroba spaja s psychikou a tu mi oni nepomozu. Len neviem zatial v com to je..

Saša Pueblo – Ekzém – 2005-01-08 18:38:52


Okruh vašich problémov začína v zlom trávení a zlej strave. Pečeň nemá dostatok toxickej žilovej krvi, preto pracuje zle. Odporúčam, aby ste si dal vyšetriť vaječníky, spraviť krvné testy. Môžem vám vypracovať návrh alternatívnej liečby. Tiež by boli vhodné určité psychoterapie na oživenie činnosti šedej kôry veľkého mozgu.

Diagnostika Silva obrazce : nenachádzam žiadne geometrické obrazce, iba jeden pri obličkách. To naznačuje na problémovú oblasť.

Diagnostika reiki energia : silnú tvorbu bioenergií nachádzam iba v oblasti obličiek.

Diagnostika kyvadlom : nechce obkresľovať pečeň, obličky, slezinu. Naznačuje to na problémové oblasti.

Diagnostika Silva údržba : v organizme beží štandardná údržba a oprava, iba v oblasti pečene, sleziny a obličiek je ničnerobenie.

Diagnostika automatickou kresbou: čierny pás sa objavuje v oblasti obličiek, pečene a sleziny.

Diagnostika rezonančná: poukazuje na oblasť pečene, sleziny a obličiek, kde sú drobné zápaly a rôzne druhy baktérií.

Diagnostika echolokačná: ma zase nasmerovala do oblasti pečene, sleziny a obličiek.

Diagnostika astrálna: naznačuje na neadekvátnu reakciu nervstva aj krvného riečišťa v oblasti kože na viacerých miestach tela.

Diagnostika totemové zviera: totemové zviera vlk mimoriadne silne hryzie pečeň a váha, či ju nemá zahrabať. Nutnosť liečiť pečeň.

Diagnostika vnútorným hlasom: ako prvé treba liečiť pečeň. Vhodná strava, lieky.

Diagnostika prvkov: v tele je nedostatok medi.

Diagnostika vyživovacia: celkovo v organizme sú zlé vyživovacie pomery. Organizmus nedostáva dostatok živín.

Diagnostika aurického vyžarovania: čierne kríže sa tvoria v oblasti pečene.

Diagnostika najhoršieho miesta: pečeň.

Diagnostika na lekárske vyšetrenie: bolo by vhodné dať si pre istotu vyšetriť vaječníky.

Diagnostika autopilota: neurónové oblasti v mozočku, strednom mozgu vaša choroba nezaujíma. Miecha útočí na kožné oblasti, hormonálne žľazy útočia na kožu, brušnému mozgu je to jedno, svalovému tak isto. V koži chaos a neporiadok. Neurónové oblasti nepodporujú uzdravenie.

Diagnostika tarotovou kartou: objavuje sa karta otrhanca, vchádza do pečene. Naznačuje na zlú činnosť tohto orgánu.

Diagnostika prútkarstva: označuje jednoznačne oblasť pečene a spojitosť s kožnou chorobou.

Diagnostika špiritistická: dáva navzájom do súvisu pečeň, kožu a neuróny šedej kôry mozgovej, ktoré sú príčinou zlej činnosti pečene.

Diagnostika feromónová: privádza ma to k žalúdku, zlému tráveniu a celkovému nedostatku živín v organizme. Zlé stravovacie návyky. Preliečte si aj žalúdok.

Saša Pueblo

Saša Pueblo – Ekzém – 2005-02-03 18:04:47


Na základe vašej žiadosti som pre vás vypracoval návrh samoliečby. Prešiel som rôzne druhy a možnosti liečby. Kineziologickým testom som zistil, že najúčinnejšia je pre vás úprava jedálnička, užívanie minerálov a vitamínov, pečeňová diéta a tiež psychické terapie, ktoré by sa venovali spánku, emóciám a stresu. Vhodné sú aj šamanské meditácie.
Fyzické terapie
Mali by ste sa viac venovať rôznym druhom športových aktivít. Tak isto sú vhodné aktivity v prírodnom prostredí. Ostatné fyzické terapie považujem za nevhodné.

Biochemické terapie
Jednoznačne sa treba venovať zmene stravovacích návykov. Nie vegetariánstvo, nie makrobiotická strava, ale pečeňová diéta. Do stravy pridať viac bieleho mäsa a rýb.

Pečeňová diéta
Zo stravy vylúčiť všetky salámy, údené a bravčové mäso a z nich varené polievky, ocot, mušt, víno, citróny, pomaranče, grapefruity, jahody a ich šťavy, čierne ríbezle, surové jabĺčka, zrnkovú kávu, čokoládu, kakao a včelí med, pretože tvoria kyseliny, ktoré chorá pečeň neznáša. Treba sa vyhýbať rybím konzervám, údeným rybám, strukovinám a alkoholu. Dovolene sú mliečne vyrobky a jedlá z nich, šaláty prichutené kyslou smotanou, ľahké mäso – hydinové, teľacie, varená hovädzina, čerstvé alebo mrazené ryby, ľahko stráviteľná zelenina, jablkový kompót.

Treba užívať viac minerálov v celom komplexe a hlavne s prídavkom medi. Tak isto je vhodné užívať prírodné vitamíny, ktoré sa rozpúšťajú v tele pozvoľnejšie. Užívajte aj B komplex. Nie je vhodné liečiť vás bylinkami.

Bioenergetické terapie
Tiež nie je vhodné meniť magnetické vplyvy vo vašom byte a v práci. V tejto oblasti nie sú vhodné žiadne terapie.

Meditačné terapie
Sú vhodné hypnotické terapie na skľudnenie a uvoľnenie, tiež terapie pred spaním, počas spánku a pri zobúdzaní sa. Naštudujte si Snovú školu na mojich stránkach. Venujte sa problematike snov. Tak isto sa treba venovať vašim emóciám. Naštudujte si Emocionálnu poradňu. Zaoberajte sa kineziológiou.

Magické terapie
Bolo by vhodné, aby ste sa venovali šamanizmu a šamanským meditáciám. Sú pre vaše zdravie vhodnou terapiou. Čítajte si Šamanskú sekciu.

Saša Pueblo

Saša Pueblo – Ekzém – 2005-02-03 18:06:04


Vypracoval som veštecký profil vašej osoby. Na všetkých miestach narážam na prírodu a prírodných ľudí. Vaše podvedomie je hlboko šamanské. Aby ste boli zdravá a šťastná, tak by ste mali žiť v prírode. Pokiaľ budete žiť v meste, tak je vhodné, aby ste rozvinuli v sebe šamanstvo a sily prírodného človeka.

Psychický stav
Aurický obal je dobre usadený k fyzickému telu. Psychika je stabilná.

Povaha
Ste hystericko-psychopatická povaha energeticky usadená v ústnej dutine a v hrdle. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá k životu potrebuje prírodu a zvieratá. Druhý obrázok hovorí o indiánskej šamanke. Vnútorne ste silne spätá s prírodou.

Sexualita povahy
Je energeticky usadená v ústnej dutine a bioenergia sa posúva do oblasti kostí. Charakterizuje to obrázok lásky a zamilovanosti. Všade príroda a život v zruboch.

Pred narodením
Moc ste s matkou nekomunikovali, človek má z toho pocit, ako by ste spali zimným spánkom. Prírodné vedomie.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na určité prvky mužských ambícií. Charakterizuje to obrázok horárky s puškou, ktorá sa stará o les a zvieratá. Určite by ste to zvládli.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Sú tu postavy prírodných žien a pohanských rituálov. Na konci archetyp ženy, ktorá sa venuje pohanským obradom.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Plačete nad vyrúbaným lesom. Chcete sa vrátiť žiť do lesa.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry stredného mozgu. Je tu starý sibírsky kmeň s božstvami zvierat. Dominuje tu astrologicky medveď, ktorý vás prinúti čímkoľvek, aby ste sa vrátili do prírody. Na druhej strane je božstvo veveričky, ktoré vám decimuje zdravie. Cez vašu chorobu vás vracia do prírody.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov. V snoch neustále bojujete proti všetkým, ktorí ničia prírodu. A títo v snoch útočia na vás. Máte z toho chaos. Treba upratať sny.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Žena, ktorá žila v pralesoch Brazílie. Milovala prírodu, šamanov. Zomrela tragicky. Bola naivná a romantická. Nerozumela zákonom džungle a zvierat.

Pôrod
Narodili ste sa ako keby ste sa prebrali zo sna. Vnímam z podvedomia šamanské vplyvy.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov v ranom detstve na vaše podvedomie. Celková vzrušivosť: na prírodu. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: zvieratá.

Traumatické udalosti
Okolo vašej postavy sú čierne bodky. Traumu spôsobuje civilizácia, jej prejavy, technika.

Duchovná úroveň
Dokážete svoje morálno-etické vlohy vhodne ovládať, čo je dobré.

Joga osud
Je možné, že sa nakoniec budete venovať šamanizmu.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.