V tomto milostnom príbehu sa Šiva a Šakti vydajú na milostné prenikanie do svojej prapodstaty pomocou svetelných zábleskov planét a hviezdnej nočnej oblohy. Doprajú si aj pálivé lúče slnečného kotúča na pahorku rozkoše.

Šiva a Šakti sa vedome usilujú skúmať a nadobúdať rôzne erotizujúce zážitky, ktoré vyvolávajú nebeskí poslovia života a smrti. Šiva a Šakti sa rozhodli zrealizovať svoje milovanie pri východe slnečného božstva. Vyciťujú ranný chlad a pritúlení prehrievajú svoje telá vlastnými erotickými ohrievačmi. Spoločne v erotickom tranze znášajú ranný chlad omnoho lepšie, ako keby ich telá a duše boli na opačnom konci sveta.

Čakajú na vyvrcholenie so stúpajúcim slnečným kotúčom. Vyvrcholenie nastáva pri prvých hrejivých lúčoch. S orgastickým stonaním prenikajú na vrchol rozkoše aj slnečné lúče galaktického giganta života ako takého. Nastupuje stíšenie, Šiva a Šakti sledujú v jemnom erotickom uspokojení, ako slnečné božstvo naberá neustálou erekciou silu atómového výbuchu. Po niekoľkých hodinách sa erotizujúce časti prehrievajú slnečným božstvom. Horúčava preskupila všetky erotogénne zóny a rozpálila vášeň na hranicu samovraždy.

Šiva a Šakti sa pred ničivou explóziou zachraňujú v prúde tečúcej vody a svoje erotogénne zóny vystavujú božstvu ľadovej vody. Šiva a Šakti zaujali pozíciu páriacich sa jeseterov a kopulačné pohyby naplnili chlad ich tiel množstvom ikier a mlieču. Božstvo Slnka sa stáva znovu láskavé a prehrieva erotogénne zóny trasúce sa chladom z božstva vody. Príjemné teplo slnečných lúčov zachraňuje lásku a smrť erotického rozmnoženia.

Takto to pokračuje až k nočnej oblohe. Šiva a Šakti naakumulovali dostatok erotického tepla a teraz si to rozdávajú v splne mesačného ošiaľu. Spln je posadnutosť vedúca k erotike tranzovosti a ešte hlbšieho vycítenia milovania za prítomnosti bytostí sféry mesiaca. Príval štiav je magnetickou silou priťahovaný do zálivu ukojenia. V dnešnej noci sa kozmický priestor naplnil láskou erotickou a slnečné božstvo iba nemo hľadelo z opačnej strany zemegule na splynutie dvoch duší. Veď malo čo závidieť. Teraz je plne nadržané a môže ukájať seba a tým aj celú galaktickú sústavu.

Pridaj komentár